Wpis z mikrobloga

@Kamil32123: Nie rzucaj, ja rzuciłem dwa lata temu (01.01.2016) i do dzisiaj żałuję, po za grubszym portfelem żaden z efektów opisywanych przez ludzi się nie sprawdził. Jest to jedna wielka ściema, odbierzesz sobie coś co działało na twój układ nagrody nie otrzymując nic w zamian. Do dzisiaj jestem w-------y na tą decyzję ale nie wrócę bo kasa...
  • Odpowiedz
@Rodriquez zawsze możesz palić e-papierosa chyba taniej to wychodzi od normalnych


@Kamil32123: Jak jeszcze paliłem próbowałem przejść na e-papierosa ze względu właśnie na portfel. Niestety nie zaspokajało mnie tak jak treba, brak możliwości strzepywania gaszenia i tego miłego drapania po gardle przy każdym zaciągnięciu.

1. papieros w nagrodę za rozwiązanie problemu w pracy.
2. papieros po otrzymaniu problemu do rozwiązania aby na spokojnie się zastanowić (tak papieros potrafi wzmocnić percepcje
  • Odpowiedz
@Kamil32123: Siema! Na pewno zjebiesz, ale nie ma w tym nic złego ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawie rok temu też rzucałem z wykopem, pisali mi, że 2-3 tygodnie i wrócę - tak właśnie było xD ale kolejna próba skuteczna :) Powodzenia
  • Odpowiedz