Wpis z mikrobloga

@Kamil32123
Najgorszy jest ten głód, ja to chodziłem jak nakręcony i ciągle #!$%@?. Dwa pierwsze miesiące były słabe, książkę polecaną wyżej też kupiłem ale nie pomogła.
Trzeba spiąć się w samym sobie.
  • Odpowiedz
@Kamil32123 ale np. takie:

Po wprowadzeniu leku do obrotu wśród pacjentów próbujących zaprzestać palenia za pomocą preparatu zgłaszano zmiany w zachowaniu lub myśleniu, lęk, psychozy, zmiany nastroju, zachowania agresywne, depresję, w tym, w rzadkich przypadkach, myśli samobójcze i próby samobójcze.
  • Odpowiedz
@Desparos: @Kamil32123: Trzeba/powinno sie ten lek brac pod okiem lekarza, bo u niektorych moze poglebic stany depresyjne ktore mają.
Lista skutkow ubocznych jest dluga ale w wiekszosci obejmuje rzeczy typu: kolorowe abstrakcyjne sny czy to ze sie je swietnie pamieta po przebudzeniu (obie rzeczy u mnie wystepowaly), czy na przyklad „mulenie” w zoladku jesli wezmiesz tabletke na czczo.
Ale jest rewelacyjnie skuteczny i bierzesz go tylko przez pare
  • Odpowiedz
@Kamil32123: desmoxan działa (sam nie testowałem) ale rodzice rzucili po ok 20kilku latach palenia dzięki niemu, jeszcze opcja przerzucic sie na e papierosy, a pozniej z tego łatwo juz wyjść, albo poprostu popalac sobie te beznikotynowe smaczki.
  • Odpowiedz
@Desparos: @Kamil32123: Bylo kilka przypadkow samobojstw po champixie ale to byly osoby ktore juz mialy zaawansowana depresje, a ten lek tylko to poglebil doprowadzajac do tragedii. Jakby nie bylo lek oddziałuje na mozg.
Jesli nie macie problemow z depresja, braku checi do zycia i macie wokol siebie ludzi z ktorymi mozecie pogadac to nie ma sie czego obawiac.
  • Odpowiedz