Wpis z mikrobloga

@Kamil32123 nie licze ale gdzies tak miesiac, dwa. Totalnie nie mysle o fajkach. Wczoraj wypilem morze wodki i nawet nie przeszlo mi przez mysl ze chcialbym isc zapalic. Wczesniej nie wyobrazalem sobie imprezy bez fajek. Ksiazka pozwala Ci zrozumiec mechamizm uzaleznienia psychicznego
  • Odpowiedz
@Lester_Burnham: No coż, zawsze to jakaś metoda, przez udowodnienie, a #!$%@? jednak mu pokaże, że nie ma racji... Widać jednak działa.
Jednak dalekie to jest od mojego toku myślenia. Chyba nie myślę już po polsku i może to jeden z powodów dlaczego się stąd wyprowadziłem. :D
  • Odpowiedz
@Kamil32123: pal! I tak będziesz palił. Może 2-3 dni wytrzymasz a potem ci przejdzie


To że Tobie nie wyszło to znaczy że komuś też nie wyjdzie. Rzuciłem palenie fajek 2 lata temu z dnia na dzień i jakoś dalej daje radę
  • Odpowiedz
Dałem plusa numer 2772 czyli ponad 230 lat. Rozumiem, że z łoża śmierci też wyślesz kasę na schronisko? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
  • 1
@mkarweta ale przecież miałem wysłać jak zapale ( ͡º ͜ʖ͡º) więc jak do śmierci bym wytrzymał to po śmierci już napewno( ͡º ͜ʖ͡º). Ale tak jak pisałem wcześniej jak wytrzymam rok to za 500 kupię karmę dla psiaków w pobliskim schronisku.
  • Odpowiedz
@Kamil32123: mi pomógł TABEX, jednak po roku jak wróciłem do pracy w gastronomii to znów zacząłem popalać i od kilku miesięcy przeszedłem na e-fajke liquid mentolowy bo jarałem mentole i kompletnie mnie nie ciągnie już do analoga (wydatek 10 zł na 2 tygodnie). Z efektem papierosów miałem podobny szok jak ty tylko, że ja się obudziłem z palpitacjami serca i myślałem, że zdechne w nocy. Trzymam kciuki
  • Odpowiedz