Wpis z mikrobloga

@Dinzo: widziałem. W Polsce jest duża wiedza wśród kierowców, szacun. Największy szacun do wiedzy na temat jazdy pod prąd autostradą bo korek. Wyprzedzania na autostradzie z prawej bo wolno jedzie. Szeryfowania na prawym bo jak ja stoję to wszyscy maja stać. Encyklopedię można by napisać...
  • Odpowiedz
Polska to nie Rosja w Polsce też tak się robi


@Dinzo: Jeszcze nie widzialem czegos takiego w Polsce. W Polsce korytarz dopiero ludzie robia jak slysza karetke. W Niemczech ustawiaja sie tak od razu.
  • Odpowiedz
  • 1
W Niemczech wcale nie jest lepiej jak u nas, dopiero jak policja na bombach przeleci to się korytarz robi. Po kilkunastu latach jazdy zawodowo po Europie mogę z czystym sumieniem stwierdzić że jedyna rzecz w jakiej Niemcy są lepsi w ruchu drogowym od nas to jazda na suwak, stojąc 40 samochodów od zwężki można już sobie wyliczyć za kogo się wjedzie. A najbardziej zadziwiającą mnie rzeczą jest to że społeczeństwo mające tak
  • Odpowiedz
  • 2
@kobiaszu ...
Sam do niedawna nie wiedziałem jak należy się ustawić jeżeli jedzie się odcinkiem autostrady remontowanym gdzie trzy pasy ruchu są zwężone do dwóchwąskich pasów drogowychych gdzie nie można zjechać na pobocze
s.....a - @kobiaszu ... 
Sam do niedawna nie wiedziałem jak należy się ustawić jeżeli...
  • Odpowiedz