Wpis z mikrobloga

Trzeci tydzień pracy w korpo:
- nie mam karty dostępu do biura
- nie dostępu do systemów i muszę pracować pod cudzym nazwiskiem
- po tygodniu dostałam laptopa szrota który właśnie się zepsuł, nie chce się włączyć ekran.
#korposwiat #pracbaza
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skejna: No to widzisz u mnie sprzęt IT ma zamówić dział zakupów, pierwsze wnioski o dostępy wystawia dział HR zatrudniając tę osobę w SAPie, a wg nich nie mogą zrobić tego przed datą faktycznego zatrudnienia. Więc ja potem robię jakieś rzeźby dając stary komputer, bo zamówienie wisi albo u przewoźnego albo w ogóle nie wyszło.
Ścieżka zakupów jest na tyle p------a że nawet monitor zamawiamy od dostawcy z Hiszpanii.
  • Odpowiedz
@pizza-eco: ja pracuję już póltora roku ponad, a nadal czekam, aż przyjdzie komoda, którą zamówiła dla mnie szefowa. Poprzednia szefowa, która już dawno z firmy odeszła, ale zamówienie na szafkę wisi, nawet dwa wiszą, bo mój nowy szef pół roku temu też mi komodę zamówił. Ale w międzyczasie p------------m jakąś bezpańską xD
  • Odpowiedz
@pizza-eco pracuje w korpo od 3, 5 roku. Są tu ludzie zatrudnieni wewnętrznie i na outsourcing ( w tym ja). Wszystkie drukarki połączone są z kartą ( skanowanie do maila, drukowanie z maila) Karty na swoje nazwisko że swoim zdjęciem maja tylko zatrudnieni wewnątrz, outsourcing dostaje karty w spadku. Od 3,5 roku chodzę z kartą Dariusza. Profitów brak
  • Odpowiedz
@pizza-eco: ale p---------o w komentarzach w stylu "nie znam się to się wypowiem". masz syf, bo Twój szef nie złożył na czas ticketu na login dla Ciebie, dostępy, kompa, tel etc.

Robię w IT i uwierz, że nawet jeśli nie mamy jakiejś mega napiętych terminów to też mamy konkretny czas na realizację zadań i szefa, do którego ktoś nas może p----------ć, że coś jeszcze nie jest zrobione.
Imo gdyby Twój
  • Odpowiedz