Wpis z mikrobloga

Trzeci tydzień pracy w korpo:
- nie mam karty dostępu do biura
- nie dostępu do systemów i muszę pracować pod cudzym nazwiskiem
- po tygodniu dostałam laptopa szrota który właśnie się zepsuł, nie chce się włączyć ekran.
#korposwiat #pracbaza
  • 81
  • Odpowiedz
@pizza-eco: u nas jak była nowa pracownica i się nią opiekowałem, to też musiałem się dopominać aby dali jej dostęp do wszystkiego co potrzebowała. Po dwóch tygodniach pracy nie miała nawet identyfikatora zrobionego, jak upomniałem o to, to nagle w parę minut się zrobił.
  • Odpowiedz
  • 415
@pizza-eco spoko, ja w poprzedniej pracy 11 miesięcy wysyłałam maile pod nazwiskiem koleżanki, bo informatycy tacy zajęci że nie mieli czasu mi konta utworzyć ( _)
  • Odpowiedz
@kottare raz przymusowo musiałam siedzieć z działem IT w jednym pokoju przez prawie miesiąc (to już po tym jak zrobili mi maila :D), widziałam jak czasem pracowali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@FalseIdeas ale to nie mi robi na złość tylko innym pracownikom i sobie. Ktoś mi musi otworzyć drzwi do biura, zalogować się do platform i iść ze mną po pocztę. A no i jak idę na przerwę to sam nie wyjdę i nie wrócę, więc dzwonie lub wysyłam smsy i ktoś musi się oderwać od pracy. Ja mam stałą pensję.
  • Odpowiedz
i muszę pracować pod cudzym nazwiskiem


@pizza-eco: Wasz oficer bezpieki właśnie schodzi na zawał. (,)

Lata nauki, tysiące napisanych/wdrożonych procedur bezpieczeństwa, godziny tworzenia szkoleń dla pracowników i wszystko jak krew w piach (°°
  • Odpowiedz
@pizza-eco jesteś na stażu to coś myślała? No proszę Cię, pierwszy raz na stażu/praktykach? XD też pracuje na czyimś kompie i na jego loginie, może z czasem dostanę swoje, ale takie są właśnie praktyki. Widać, że jesteś 1x :D staż/praktyki to taka gownofurtka by się czegoś nauczyć/dostać się do firmy
  • Odpowiedz
@pizza-eco Ale to norma w korpo. Korpo ma swoją bezwładność i nie zatrzyma się by akurat tobie coś na szybko załatwić :). I przyzwyczaj się, że jak ty coś chcesz to będzie trzeba się nalatać i naprosić i naczekać. Ale jak od ciebie będą coś chcieli to ma być na wczoraj....
  • Odpowiedz
@caos: nie zgodzę się ponieważ u nas w korpo każdy stażysta od razu dostaje kompa starszego jednak sprawnego, karty dostępu, a dopiero później jego opiekun składa ticket o różne dostępy do folderów itd..
  • Odpowiedz