Wpis z mikrobloga

@Kempes: ale taguj #bieszczady.
@wrobel7: Jak każdy browar mają średnie piwa jak i bardzo dobre, piłem każde w ofercie i mam ulubione i takie których nie lubię, widocznie źle trafiłeś z obsługą, ja trafiłem na ludzi którzy pracują na produkcji i potrafili bardzo dużo opowiedzieć o piwie które robią.
@3w3linka: Miałem jako klient kontakt z właścicielem i jest dla mnie odwrotnością "janusza", ale może dla pracowników jest inny.
@steemm: Byś zobaczył ich ceny w browarze w sklepiku :)) szał ciał. wlazłem popatrzyłem kupiłem mini piwne xD hehe ze słodem płynnym tiramisu i tyle mnie tam było widać. drożyzna.
@Jade: Jako czołowy alergik od urodzenia z gilem z nosa dłuższym niż stąd do księżyca nie zgadzam się, koszenie traw ma prawie żaden wpływ na ilość pyłków w powietrzu i alergia nie powinna być decydującym czynnikiem za koszeniem. Na każdy skoszony trawnik jest milion nie skoszonych łąk i lasów a te pyłki na spokojnie przedostają się do miasta. Dodatkowo koszone trawy bardzo podrażniają nozdrza długo po koszeniu, wysychające i leżące źdźbła
@Kempes: Bardzo prawilnie, ja mam dosyć tego co się dzieje na trawnikach w starych spółdzielniach. Susza, wszystko wyschnięte, a oni to koszą bo firma córki musi zarobić, a potem żółty trawnik pod blokami tragedia.