Wpis z mikrobloga

@steemm: @Lrrr: Również potwierdzam, piwo przeciętne, a bardzo drogie. Do tego w ich browarze była słaba obsługa, która nie potrafiła mi powiedzieć nic ponad nazwę gatunku o piwach dostępnych w kranach.
  • Odpowiedz
@steemm: zgadzam się. Bardzo poprawne, ale nic co rzuca na cyce. Ceny produktów okołopiwnych w samym browarze to jakiś kosmos :D Krówka piwna, sztuk jeden za chyba 4 złote, ocet piwny za milion monet.
  • Odpowiedz
@pollyanna: no tak ale regularne koszenie pomaga alergikom bo przez to trawy nie mogą wytworzyć kwiatostanu, tak więc nawet jeżeli koszenie trawy pogarsza sytuację z nasileniem reakcji alergicznych to już po koszeniu sytuacja się poprawia
  • Odpowiedz
@biesy: kolego, daruj sobie te wyjazdy. Piwo się niczym nie wyróżniało, kosztowało więcej niż w multitapie w Warszawie czy Krakowie, smakowało normalnie, bez żadnych rewelacji, a obsługa była tragiczna. Zapłaciłem paręnaście złotych za pół litra piwa, a pani obsługująca nie znała się na piwie i nie potrafiła kompletnie doradzić. Lubię chodzić do takich miejsc, żeby spróbować czegoś nowego i się dowiedzieć czegoś więcej o piwach. W końcu to browar, gdzie mają
  • Odpowiedz
@Kempes @pollyanna @steemm Oni mają (mieli?) też firmową knajpę w Krakowie. Moja dobra znajoma była tam przez jakiś czas "menedżerem". Właściciele browaru dali się poznać jako typowe janusze biznesu i nie szło z nimi wytrzymać.
  • Odpowiedz