Wpis z mikrobloga

Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, ze dwie osoby kupiły na te samo miejsce bilet. Kulturalnie szukam swojego miejsca, patrzę jest mój numer siedzi jakaś parka mówię, ze przepraszam, ale to moje miejsce, a oni ze to niemożliwe ze oni je maja na bilecie, poprosiłem o pokazanie biletu, odmówili. Czy jest taka możliwość, czy po prostu w #!$%@? lecą? #pkp #intercity
  • 65
  • Odpowiedz
  • 328
@Konfuncjusz18 Małe jest prawdopodobieństwo. Upewnij się że na sto procent jesteś w dobrej klasie, wagonie, przedziale i że na sto procent te miejsce jest twoje. Ja raz się tak inbowałam a się okazało że byłam w złej klasie XDDD
  • Odpowiedz
@Konfuncjusz18: Sprawdz 2x czy wszytsko sie zgadza. Zapytaj sie grzecznie glosno zeby wszyscy slyszeli czy moga pokazac bilet, bo to jest Twoje miejsce. Jezeli odmowia to siadaj kolesiowi na kolanach. Oczywiscie jezeli czujesz sie na silach i ewentualnie dasz mu rade ;)
  • Odpowiedz
@Konfuncjusz18
Jadę w poprzednia sobotę pendo z Gdyni do Warszawy, zająłem miejsce jakie miałem na bilecie uprzednio dwukrotnie sprawdzając wagon i nr miejsca. Chyba w Sopocie wsiadła różowa , podchodzi do mnie i :" Przepraszam ale zajął pan moje miejsce." Trochę zdziwiony -ale ok wyjmuje raz jeszcze bilet i sprawdzam. All ok siedzę dobrze zgodnie z zakupionym miejscem. Więc grzecznie mówię że przykro mi ale mam to miejsce na bilecie. Różowy wyjął
  • Odpowiedz