Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki. Wakacje nadeszły, więc pora się wreszcie sensownie do czegoś zobowiązać.

Na wiosnę przez 2 miesiące ćwiczyłem brzuch. Zbiłem sporo tkanki tłuszczowej, lecz przez zamieszanie w życiu prywatnym niestety poddałem się z tym, choć zarysy ABS są widoczne. Z dietą problemu nie mam, bo staram się zdrowo odżywiać tylko raz na jakiś czas pozwalając sobie na fastfood.

Na ten moment waga około 70 kg przy wzroście 183 cm.

Tak więc do września zobowiązuję się wyrobić brzuch i wrzucić efekty na mirko. Zaczynam od dzisiaj. Za kilka dni zrobię uzupełnienie wpisu gdy się pomierzę i co jakiś czas będę starał się wrzucać jakieś aktualizacje.

Mam nadzieję, że w końcu coś z tego wyjdzie. Zwłaszcza, że od kiedy nie ćwiczę, to strasznie ospały chodzę i nie mam sił na nic.

Dorzucam do tego tag #wakacyjnyabs, aby mieć gdzie to aktualizować, a może i ktoś jeszcze się zmotywuje ;D.


Plusów nie chcę, ale "powodzenia" się przyda z pewnością ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#mirkokoksy #miesniebrzucha #zmianynalepsze #byledowrzesnia xD.
  • 13
@MarianAlkoholik: Reszta się również robi. Tylko z tym jest nieco ciężej niż z brzuchem, bo robotę do tej pory miałem stricte siłową i na ćwiczenia budujące masę zwyczajnie zbyt obolały byłem po 8 godzinach zapierdzielania. Teraz wreszcie mam możliwość resztę robić.
@MarianAlkoholik: Znalazłem apkę na Google Play. Z początku do niej sceptycznie podchodziłem, ale jak na wiosnę zacząłem z nią ćwiczyć, to efekty po miesiącu były po prostu prześwietne. No i plus taki, że na każdy dzień planu treningowego jest nieco inny zestaw ćwiczeń, nie nudzą się. Dzisiaj zacząłem od poziomu drugiego, czyli przynajmniej 60 dni przede mną z tą apką.