Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie techniczne. Będę się przeprowadzał i w nowym miejscu nie ma kablówki i zostaje internet z TPSA(Orange) - na ich stronie pokazuje mi, że max 10Mb/s. Dlatego zastanawiam się aby może skorzystać LTE w Plusie.

Nigdy wcześniej w warunkach domowych nie korzystałem z neta w sieci LTE. Jakie są wasze doświadczenia? Nie przerywa w czasie gier online? Netflix normalnie hula?

#internet #gsm #lte #technika #tv
  • 8
@jonik: ja w tej chwili lecę na Play LTE, prepaid bez umowy, kod za 49zl i masz 100gb miesięcznie bez limitu, w praktyce jest dużo więcej
zależy od lokacji, kupujesz startery za 5zł i testujesz. Ja mieszkam wysoko, więc śmiga wszystko, ale już u rodziców w 4 piętrowym play ma problem, a śmiga plus.
@jonik: Witaj. Masz możliwość testowania naszego Internetu przez 15 dni za jedyne 9 zł. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz na adres: specjalista_plus@plus.pl Podaj tam dokładne informacje, jaka oferta Cię interesuje, na jaki okres, jakie pakiety, a konsultant pomoże w dopasowaniu warunki umowy do Twoich potrzeb. Dodatkowo wskaż numer telefonu oraz dzień i godzinę, kiedy będzie mógł się z Tobą skontaktować. W wiadomości zwrotnej otrzymasz numer referencyjny, podaj mi go tutaj, a