Wpis z mikrobloga

@sen_olimpii: Przecież od dawna wiadomo, że panuja podwójne standardy na wykopie. Napisałaby różowa do jakiegoś wykopka takie coś to ból dupy po drugiej stronie globu byłoby słychać, szczególnie jeśli chodzi o tekst o grach. Przecież tu sami hipoktyci co grają po 5h dziennie .
  • Odpowiedz
@foxbond: @foxbond: Jadłem czopie ale nawet na studiach nie byłem takim śmieciem by się zapychać notorycznie takim gównożarciem bo umiałem się w jakikolwiek sposób zmotywować i poświęcić te 30 minut na przyrządzenie sobie jedzenia xD. Wydaje mi się (choć może wybiegam zbyt daleko), że OPce zawrzał odbyt bo ktoś jej poniekąd wytknął takie śmierdzące lenistwo i brak kultury żywieniowej.
  • Odpowiedz
@Sheta:
Co on źle napisał? Może nie najlepszy sposób na podryw, ale bez przesady, żeby się spinać od razu. Może po prostu chciał to napisać, a że źle zareagujesz xD, może jakoś to przeżyje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Flypho a to na wykop się wrzuca tylko poważne i wkurzające rzeczy, a heheszków już nie można? Wypok taki poważny serwis xD
  • Odpowiedz
@Sheta:
Nie no można, ale generalnie ludzie nie wrzucają rzeczy, które nie wywołują w nich żadnych emocji - ja np. nie wrzucam na vikopa rozmów o tym, co kupię w Biedrze jak będę wracał z roboty xD i mam przypuszczenie, że też tego nie robisz. A ta rozmowa to właśnie z tego gatunku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Flypho to tinder, apka w ktorej chodzi o podrywanie drugiej osoby, a jak to przeczytałam to uznałam że to śmieszny sposób na podryw i skisłam xD a tego że lubie pierogi ruskie z biedry się nie wstydze (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Sheta: co za dzban xD Jakby ktoś mnie nazwał leniem, bo nie lepię sama pierogow, tylko kupuję je w sklepie, to bym ze śmiechu umarła. Plus ten pseudomotywacyjny wywód pt "wyjdź do ludzi". Jestem bardzo ciekawa reakcji wykopków, jakby zamienić płci w tej rozmowie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Sheta akurat z tym weekendem to bardzo dobra sprawa.

Siedzieć w weekend w domu, żeby odciąć się od społeczeństwa. Dla mnie bomba! ( )
  • Odpowiedz