Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki spod tagów #bmw #wodzislaw #jastrzebiezdroj #rybnik #zory #slask #wypadek i #sprzedam !

Czy nie orietujecie się może kto w okolicy skupuje auta pokolizyjne/powypadkowe?
Mialem miesiąc temu dzwona i chcę sprzedać mojego rozbitka.
Ubezpieczyciel ocenił to ja szkodę całkowitą. Nie chce mi się bawić w naprawy warsztaty itd bo zwyczajnie nie mam na to czasu.

Pomożecie?
Wiecej informacjimi zdjęć podrzucę ewentualnym zainteresowanym.
Pobierz michgur - Hej Mireczki spod tagów #bmw #wodzislaw #jastrzebiezdroj #rybnik #zory #sla...
źródło: comment_KTuUSEyRIYwkyOz4xTwqNUPvpYfK1CkQ.jpg
  • 14
@michgur

Nie chce mi się bawić w naprawy warsztaty itd bo zwyczajnie nie mam na to czasu.


Ale to nie Ty naprawiasz ( ͡º ͜ʖ͡º) za to na szukanie auta czas tracisz już tylko ty.

Wystaw na olx, ktoś się na pewno zgłosi
@jerzalke: kto da więcej ten weźmie. ;) liczę że około 7000 zł powinienem dostać z racjo tego co mi laweciarz i znajomy mechanik powiedział.
Auto jest ze Szwajcarii ściągnięte bez śladu rdzy. Nowe LPG i opony dunlop.
@michgur

Jak ktoś da 7000 zł to sprzedaję od razu.


Raczej się szykuj na połowę tego.

Za takie pieniądze jak chcesz, to kumpel sprzedał peugeota 208 gti czy jak on tam się nazywa, który był jeżdżący, tylko poobijany od barierek.
@michgur: no i właśnie, to jest propozycja kupna, czy wycena? bo jak wycena to wiadomo, że dadzą zawyżoną, żeby mniej wypłacić odszkodowania (cena wraku+wypłata=wartość rynkowa).

Więc jak to tylko wycena, to śmiało dziel na pół, albo udowadniaj, że za tyle nie pójdzie i niech robią koretkę odszkodowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)