Wpis z mikrobloga

@pinkman356 nie dostarcza odpwiednich wartosci odzywczych do organizmu (kcal) oraz elektrolitow, bialka, cukrow, itp.
Przez to organizm bedzie tracic szybko na wadze ale wiaze sie to potem z zawrotami glowy, zlym samopoczuciem. Uczucie glodu trwajace kilkanascie dni moze powodowac problemy z koncentracja jak nie wczesniej juz. Ogolnie jest to tak samo szkodliwe dla organizmu jak jedzenie smieciowego jedzenia, tylko ze tutaj mamy te 2 skrajnosc. Jest trzeba bez wzgledu jaka dieta i
@ImYourPastClaire: Jest tylu samo zwolenników, co przeciwników tych głodówek, ale po co robić coś, co jest niebezpieczne skoro wystarczy tylko liczyć kalorie i ruszyć pierdziawę z domu? Nie chodzi tu o żadne posty lecznicze, bo dziewczyna chce po prostu schudnąć.
@ImYourPastClaire: dla zwyklej karyny czy zwyklego sebka takie glodowki to glupota. Pewnie w skrajnych przypadkach ma to sens, ale to juz jest dietetyka kliniczna. Kazda skrajnosc jest zla, a dla eiekszosci ludzi najkorzystniejsza bedzie dobrze zbilansowane zarcie i liczenie kcal. Dopiero pozniej jak ktos pozna swoj organizm to moze sie zaczac bawic w vlcd i inne gowna @pinkman356: w najgorszym wypadku #!$%@? sobie gospodarke hormonalna, opoznione miesiaczki itp
@ChoNoTu: @pinkman356: Ja eksperymentuje z żywieniem od ponad 10 lat, swego czasu na głodówce spędziłam 21 dni i po prostu uważam, że straszenie głodówką jest bezsensowne bo mi np. pomogła. Straszyli mnie, że po 3-5 dniach umrę bo jestem szczupła, żyje i mam się świetnie. Jak przeszłam na keto - straszyli mnie, że przytyje, że umrę na zawał czy inne choroby wieńcowe. Nadal żyje. Jak mniemam jest dorosłą kobietą, daj
@pinkman356: z mojego doswiadczenja mogę ci tylko powiedzieć ; odpuść. Ludzie muszą się nauczyć na swoich błędach. Albo muszą zapłacić dużo z portfela, wtedy doceniają dobre rady. Nie wierzysz ? U mnie w pracy też nie wierzą, że chudnę jedząc 2x więcej od nich. Ale naprawdę - szkoda twojego cennego czasu. Jak ktoś zrzuci 10kg a potem przybierze 15 to może sam przyjdzie po radę. Szkoda jedynie zdrowia, koleżanki i twojego.