Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech, k---a, trzymajcie mnie bo nie wytrzymię

Poznałem jakiś czas temu fajnego różowego, młodą, ładną, oczytaną. Do tego ogarniętą życiowo (jak na swój wiek, 15k to nie zarabia), która lubi też coś ugotować czy sama z siebie posprzątać. Ładnie się ubiera, potrafi się pomalować gdy trzeba, nie robi żadnych zbędnych dram (mogę grać na kompie czy wyjść z kumplami bez spiny), oglądamy razem Netflixa, sama z siebie robi loda i nie jest kłodą w łóżku. No praktycznie wife material.

I co k---a? Odkryłem że przez pierwsze kilka miesięcy przyprawiała mi rogi pisząc z jakimiś kolesiami o seksie, wysyłając im nudesy i pokazując się na kamerce.

No ja p------ę, czy nie ma już nigdzie normalnych różowych?

#zwiazki #gorzkiezale #zalesie #zdrada #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP:

Byliśmy razem, tak przynajmniej twierdziła cały czas.

Odkryłem że przez pierwsze kilka miesięcy przyprawiała mi rogi pisząc z jakimiś kolesiami o seksie, wysyłając im nudesy i pokazując się na kamerce.


@
  • Odpowiedz
TroskliwyMenel: Gdybym ja sie TYLKO spotykala z kims i okazalo sie ze w tym czasie on wysylal nagie zdjecia jakims laskom lub z kims flirtowal to niech s-------a. Wiem ze to nie zwiazek ale bez przesady. Jak dla mnie spotykanie sie z niebiesk prowadzi do zwiazku. Moze wyjsc, moze nie wyjsc ale ja nie widze sensu w friendzone czy jakis flirtach. Mam kolegow niektorych od podstawowki. Wysylamy sobie zyczenia na swieta,
  • Odpowiedz
NagiZboczeniec: To, że kobieta wysyła nagie fotki i rozmawia o seksie nie jest obiektywnie niemoralne- nikomu nie dzieje się krzywda- ale pewne grupy ludzi obrzydza, więc z rozpędu i z d--y przypinacie zjawisku łatkę niemoralności, bo wszystko się wam w tych makówkach kiełbasi.

nie zrobiła niczego złego

nikogo nie skrzywdziła
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

przyprawiała mi rogi pisząc z jakimiś kolesiami o seksie, wysyłając im nudesy i pokazując się na kamerce

ale nie wyruchała żadnego? Może stwierdziła że masz niskie libido jak na jej potrzeby
  • Odpowiedz
nie zrobiła niczego złego

nikogo nie skrzywdziła

mówię o samym fakcie wysyłaniu fotek i erotycznych rozmowach, co nie jest niczym obiektywnie złym.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie no, spoko. Jeśli jest sama, niech wysyła nawet papieżowi. Jeśli jest w związku, to wysyłanie swoich nagich fotek obcym kolesiom i prowadzenie z nimi rozmów z podtekstami to jednak JEST to obiektywnie złe. Jaki jest tego sens? Do czego to ma prowadzić? Bo raczej na pewno
  • Odpowiedz