Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech, #!$%@?, trzymajcie mnie bo nie wytrzymię

Poznałem jakiś czas temu fajnego różowego, młodą, ładną, oczytaną. Do tego ogarniętą życiowo (jak na swój wiek, 15k to nie zarabia), która lubi też coś ugotować czy sama z siebie posprzątać. Ładnie się ubiera, potrafi się pomalować gdy trzeba, nie robi żadnych zbędnych dram (mogę grać na kompie czy wyjść z kumplami bez spiny), oglądamy razem Netflixa, sama z siebie robi loda i nie jest kłodą w łóżku. No praktycznie wife material.

I co #!$%@?? Odkryłem że przez pierwsze kilka miesięcy przyprawiała mi rogi pisząc z jakimiś kolesiami o seksie, wysyłając im nudesy i pokazując się na kamerce.

No ja #!$%@?ę, czy nie ma już nigdzie normalnych różowych?

#zwiazki #gorzkiezale #zalesie #zdrada #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 39
@Instynkt: @Hadzi: chyba żartujecie, ja mojemu niebieskiemu zawsze powtarzam, że jak ma ochotę to niech idzie z kumplami na piwo czy na mecz, a ja zostanę w domu. Nie potrzebuję zabawiania przez obcego bolca, bo na co dzień nie mam aż tyle czasu dla siebie i taka chwila samotności bardzo człowieka cieszy. Poza tym mamy takich znajomych, którzy wszędzie chodzą razem, jak bliźnięta syjamskie normalnie, i to jest dla mnie
jak ma ochotę to niech idzie z kumplami na piwo czy na mecz, a ja zostanę w domu

Niebieski rzadko gdzieś wychodzi beze mnie


@Heheszkara: haha typowe, mój facet może chodzić gdzie chce, a jak tylko zacznie faktycznie wychodzić np. do klubów w każdy piątek i sobotę z wolnymi kumplami to nagle będzie zwrot o 180 stopni
@Rhaenys_: tak mi się kiedyś przypomniało jak kumpel i jego różowa chwalili się że oni sobie ufają i nikt nikogo nie ogranicza, tyle że ten kumpel nigdzie prawie nie wychodził, ja wtedy byłem wolny więc wyciągnąłem jego na balety 2 razy pod rząd, tak mu się spodobało że zaproponował 3. wypad pod rząd, aż tu nagle 2 dni przed spotkaniem coś mu wypadło i tak jakoś dziwnie się składało że już
@Instynkt: haha typowe, typowy mirek, który pozjadał wszystkie rozumy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niebieski ani nie ma wolnych kumpli, ani nie przepada za klubami, sam chodzi głównie na zebrania klubu motocyklowego, do którego należy, i na mecze żużla, słucha metalu i rocka i faktycznie bym się zdziwiła, jakby wylądował w klubie czy na dysce. ( )

Co nie zmienia faktu, że nie