Wpis z mikrobloga

@FionnMacCumhail: przecież on stylistyk ma tyle, że na kilku raperów by starczyło, i wcale nie przypomina tego co jest teraz na topie bo to nie jest żaden trap, jest jednym z popularyzatorów screamo rapu, zresztą posłuchaj kawałków z tego wpisu to zobaczysz różnorodność ¯\_(ツ)_/¯
https://www.wykop.pl/wpis/32849531/xxxtentacion-vice-city-dobra-chyba-wiekszosc-gamon/
Zresztą co ja się będę produkował, te puste frazesy, które rzucasz można by podpiąć do każdego artysty w historii
ShadyTalezz - @FionnMacCumhail: przecież on stylistyk ma tyle, że na kilku raperów by...
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: a moglibyście po prostu skończyć spinać dupy i przestać wyzywać ludzi z powodu tak błahego jak gust muzyczny? xDDD nie wiem, może jestem jakaś starawa, ale mnie to totalnie śmieszy. pamiętajcie również o tym, że każda muzyka jest adresowana do określonej grupy społecznej, wiekowej i tak dalej, jako biała Europejka nie odnajduję się w jego muzyce która typowo obrazuje świat czarnych w USA, więc co, jestem dziadem, bo wywodzę
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: nie miałem świadomości że ktoś taki istnieje, ale w przerwie meczu w tv podali na tvp warszawa że jakiś dindu raper zszedł w swoim sportowym samochodzie. Dla mnie to ten sam format artysty co popek, czyli guru patologi. Ten akurat zakończył swój żywot, ale nie brakuje innych ćpunów którzy zajmą jego miejsce i wskoczą na billboard. Z racji tego że patalogii jest dużo, to można odnieść sukces komercyjny na
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: strzelam, że sam wpis to troll, ale ogólnie teksty tutaj są niezłe, "najbardziej wpływowy twórca ostatnich lat" - ta, pierwszą płytę wydał niecały rok temu, drugą ze 3 miesiące temu i już całe lata wpływowości. Trafniej byłoby napisać, że miał wpływ na muzykę ostatnich miesięcy, a nie od razu lat, jak nie był na rynku nawet rok...
Ktoś pisał, że rozpromował screamo rap - też ciekawe, ja pamiętam jak
  • Odpowiedz
@kuba_kuba: no, ja staram się być na bieżąco, chociaż odpycha mnie autotune poza refrenami ;). Mam kumpla zajawkowicza i czasem się przerzucamy linkami, ale nie jaram się taką stylistyką, on też nie, więc jeśli o takich graczy chodzi, to sprawdzamy raczej dla beki. Nie mam nic do odbiorców takiej muzy, ani do wykonawców, są gusta i guściki, ale nie ma co wychwalać gościa i stawiać w jakimś hall of fame
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: w sensie chodziło mi o to ze nie mam co pisać mojego zdania na ten temat bo by się komentarz z twoim zdublował. Też od jakiegoś czasu zainteresowałem się współczesna muzyka popularna (gdzie wcześniej leciałem głównie w klimatach starszych klasyków z poprzedniego stulecia i/lub alternatywie muzycznej) i z pasja obserwuje rozwój współczesnych gatunków (czyli jakby nie patrzeć głównie rapu) i to jak ewoluują, i z całym szacunkiem do gościa
  • Odpowiedz