Wpis z mikrobloga

@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: na wielu młodych ludzi, bo w swojej muzyce dotykał trudnych tematów i tworzył takie utwory, z którymi młodzi ludzie mogli się utożsamiać. Dla sporej grupy odbiorców jego muzyka to była wręcz terapia dla duszy. Ale co tam, najlepiej głupio się wyśmiewać nie znając nawet ani jednego utworu.
  • Odpowiedz
@wujaszek_billy: w sumie jestem ciekaw jaki gatunek muzyczny jest według Ciebie obecnie najbardziej wpływowy, szczególnie na młode pokolenie, jeśli nie rap. Oświeć nas zamiast pisać swoje "XDDDD"
  • Odpowiedz
@rosucho: Tak, jest jedną z niewielu osób, która rozpromowała "krótki rap", poza tym jest pierwszą osobą, dzięki której scream rap się rozpromował. Ale jak zwykłe głupie polaczki muszą rzucać frazesami bez żadnego rozeznania. Gardzę tobą.
  • Odpowiedz
  • 3
Leśne dziadki w przedziale wiekowym 18-30 plusy tutaj. A tak serio jak można być takim ignorantem, i nazywać kogoś takiego wpływowym xD
  • Odpowiedz
@Kieres: ogólnie x bardzo popchnął cloud rap do przodu, miał w #!$%@? fajnych pomysłów w kwestii masteru czy ogólnie pomysłów na kawałki, stworzył stylistykę która rozlała się na cały nurt i wiele z tej stylistyki widać w mainstreamie, nie tylko hip hopowym ale robaki nie widza i nie rozumiejo panie ja nie znam nie słyszałem tylko metalika Kamil bednarek i dobry podkreślam dobry rock
  • Odpowiedz
Dobra widzę że Op mnie olał bo się spytałem normalnie i nie mógł mi pocisnać, może się nie znam ale dla mnie wpływowy jest Kendrick Lamar(od niego w sumie zacząłem słuchać rapu) Eminem(chociaż ostatnia płyta mi nie siadła) Childrish Gambino (Bo Donald Glover to #!$%@? geniusz za cokolwiek się weźmie). Tyle ode mnie zapraszam do dyskusji bez hejtów.
  • Odpowiedz