Wpis z mikrobloga

No i co @Moderacja @wykop?

Tak się chcecie bawić w "obrońców wolności i uczciwych zasad"?
POŻAŁOWANIA GODNI HIPOKRYCI.

Oto moje zgłoszenie na wasz wpis na mirko oraz znalezisko na głównej. Powód?
BRAK TAGU POLITYKA.


Zgłoszenie racjonalne, bo przecież PISZECIE O POLITYCE UNII EUROPEJSKIEJ, więc tag #polityka jest tu niezbędny, ale sami możecie łamać swój regulamin?
Innym wywalacie znaleziska, kneblujecie możliwość wolnego pisania, banujecie za prawdę, ale sami możecie sobie nie tagować wpisów politycznych jako "polityka"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Efekt?
ZGŁOSZENIE NIEPRAWIDŁOWE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cytuję uzasadnienie:

Nieprawidłowe 2 min. temu przez 4XEd

Jak definiujemy "Nieprawidłowe tagi"?

Brak # polityka, # islam, # nsfw, # patostreamy, # anime i innych tagów których brak utrudnia korzystanie z serwisu dużej liczbie osób


A no tak... Tag "polityka" jest domyślnie ustawiony na czarnych listach i zmniejszylibyście sobie zasięg plusików oraz wykopów.

Gardzę podwójnymi standardami. Gardzę waszym koniunkturalizmem, bo kiedy strach w dupy zagląda, że wykop wam zamkną, to nagle robicie się "obrońcami wolności"?

Gardzę robieniem kurtyzany z logiki i regulaminu, który sami stworzyliście.

@m__b @a__s - ciekawe czy dacie mi bana za to, że napisałem prawdę? Byłoby to idealne podsumowanie waszej godności.

Link do wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/32820883/wykopowicze-nie-pozwolmy-unii-europejskiej-zniszcz/

#wykop #afera #moderacjacontent #4konserwy #neuropa #saveyourinternet #antyart13 #deleteart13 #acta2018 #logikamoderacji #justwykopthings #moderacja #hipokryzja
M.....a - No i co @Moderacja @wykop?

Tak się chcecie bawić w "obrońców wolności i ...

źródło: comment_UMEm6CgX6vLEngFTyvsaRaWapofzSqb4.jpg

Pobierz
  • 44
@OliverQueen: @inozytol: @erdigan: Ale wykrakałem:

ciekawe czy dacie mi bana za to, że napisałem prawdę? Byłoby to idealne podsumowanie waszej godności.

Podsumowali swoją "godność" idealnie.

RĘCZNIE OCENZUROWALI ZNALEZISKO O ŁAMANIU PRZEZ NICH ICH WŁASNYCH REGUŁ, WE WPISIE, KTÓRY SPRZECIWIA SIĘ CENZURZE INTERNETU! xD

Monty Python by się nie powstydził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale by mieli minimum rigczu


@OliverQueen: Moderacja osiągnęła "podszczerbowy" poziom dna. I pamiętajcie, że "strumienzgor" jest moderatorem.

Tylko on zakopał to znalezisko i to w mniej niż minutę od opublikowania jako "inf. nieprawdziwa", co potem było uzasadnieniem decyzji czerwoną czcionką.

Żeby nie było tajemnic - jednego moderatora macie na talerzu.