Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przekonać dziewczynę żeby puściła mnie na wyjazd z kolegami? Kolega organizuje taki męski wyjazd terenówką do lasu, nad jezioro, pod namioty. Oprócz mnie, jedzie 3 lub 4 kolegów, żadna kobieta. Mój różowy powiedział, że nie mogę jechać, a jak już to z nią. Wyobrażacie to sobie? Żaden kolega nie bierze dziewczyny/żony a ona niby chce jechać ze mną. Wydaje mi się, że mówi tak, bo wie, że ja już prędzej bym nie pojechał w ogóle, niż z nią (a w rzezczywistości pewnie w ogóle jej nie interesuje ten wyjazd). Ponaddto mówi, że nie chce mnie puścić, bo nie wie co ja tam będę robił i "chce mnie pilnować". To nie jest wycieczka do jakiegoś burdelu, tylko do lasu. Myślałem, że normalnie sobie pojadę, a tu taką awanturę mi zrobiła, że jestem bliski niepojechania... Nie wiem czy brnąć w to dalej albo pojechać bez jej zgody, bo boję się, że to może skończyć się tragicznie. Jestem z nią prawie 2 lata i pierwszy raz mnie takie coś spotkało. Mamy 23 lata.

#rozowepaski #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 102
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze wyhoduj sobie parę jaj. Po drugie powiedz jej, że jedziesz z kumplami i nie ma żadnej dyskusji. Jak będzie sie pluć to olej temat i jedz z kolegami. Nie wchodź w polemikę, nie targuj sie, nie błagam. Zachowuj sie jak facet.
@SmiesznyStudent4: Mówię o robieniu zdjęć, żeby udowodnić, że robisz to, co powiedziałeś że będziesz robić. Ja rozumiem że kontrola najwyższą formą zaufania, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam, żebym musiał jakieś fotorelacje zdawać.
@AnonimoweMirkoWyznania: Bait or not?
Pani jak już na tym etapie Cie chce kontrolować/nie ma do Ciebie zaufania to jest problem i to duży. Albo laska ma problem z głową, albo dałeś jej powód.
1. Jeśli ma jakiś problem z głową i logiczne argumenty nie docierają, to #!$%@? gdzie się da i jedź z kumplami.
2. Jeśli dałeś jej powód, no cóż, masz #!$%@?.
Ad. 1 Chyba, że kochasz mocno to szukaj
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak taka twarda weź ją w teren jako pilota. Jak sięsprawdzi to wife material jak nie no to masz spokój na kolejny raz :P
W ŻADNYM wypadku nie rezygnuj z tego wypadu.
Miałem podobną historię rok temu była zabroniła mi jechać na woodstock - mimo że proponowałem jej że pojadę później z nią, potem zabroniła wyjazdu do Budapesztu z kumplami - na zwiedzanie nie na kluby czy inne seksy.
Mimo
@AnonimoweMirkoWyznania Pamiętam jak raz kumpel mojego niebieskiego prosił mnie żebym umówiła się na winko i plotki z jego różowa bo ona go nie chciała puścić z moim i kilkoma innymi kumplami na męski wieczorek. Ja się nie zgodziłam bo średnio chciało mi się plany zmieniać a on i tak postawił na swoim. Nadal są razem wiec chyba to nie taki dramat się postawić. A tak wogole to ona nigdzie nie jeździ ani