Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przekonać dziewczynę żeby puściła mnie na wyjazd z kolegami? Kolega organizuje taki męski wyjazd terenówką do lasu, nad jezioro, pod namioty. Oprócz mnie, jedzie 3 lub 4 kolegów, żadna kobieta. Mój różowy powiedział, że nie mogę jechać, a jak już to z nią. Wyobrażacie to sobie? Żaden kolega nie bierze dziewczyny/żony a ona niby chce jechać ze mną. Wydaje mi się, że mówi tak, bo wie, że ja już prędzej bym nie pojechał w ogóle, niż z nią (a w rzezczywistości pewnie w ogóle jej nie interesuje ten wyjazd). Ponaddto mówi, że nie chce mnie puścić, bo nie wie co ja tam będę robił i "chce mnie pilnować". To nie jest wycieczka do jakiegoś burdelu, tylko do lasu. Myślałem, że normalnie sobie pojadę, a tu taką awanturę mi zrobiła, że jestem bliski niepojechania... Nie wiem czy brnąć w to dalej albo pojechać bez jej zgody, bo boję się, że to może skończyć się tragicznie. Jestem z nią prawie 2 lata i pierwszy raz mnie takie coś spotkało. Mamy 23 lata.

#rozowepaski #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 102
  • Odpowiedz
Jak przekonać dziewczynę żeby puściła mnie na wyjazd z kolegami?


@AnonimoweMirkoWyznania: HAHAHA puścić? jesteś 5-letnim dzieckiem czy psem na smyczy?

nie chce mnie puścić, bo nie wie co ja tam będę robił i "chce mnie pilnować"


no no, jesteś na dobrej drodze do wejścia pod pantofel

pojechać bez jej zgody, bo boję się, że to może skończyć się tragicznie


jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pojedź i tak. Powiedz, że to jest twoja decyzja, chcesz spędzić czas z przyjaciółmi. Powiedz, że jej nigdy nie zakazujesz wychodzić z koleżankami (jeżeli to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)). A jeżeli powie, że nigdzie nie wychodzi zapytaj "a zabraniałem ci wychodzić"?

2 lata i zachowuje się jak gówniarz xD
Jak będzie robiła problemy, po prostu się nie odzywaj. Na pewno potrzebujesz tego wyjazdu.

Działa. Sprawdzone
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania pięknie sobie Ciebie wychowuje... postaw na swoim. Każdy powinien mieć czas dla siebie oraz przyjaciół. Ona w tym czasie również może zorganizować babskie wieczory albo po prostu odpocząć sobie. Zastanów się czy takie problemy były wcześniej i czy Ty w tym związku masz w ogóle jakieś zdanie, bo lepiej wcale nie będzie ))¯_(ツ)_/¯ powodzenia!
  • Odpowiedz