Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszy, jak ktoś przychodzi pod tag #wegetarianizm #weganizm i zaczyna wrzucać zdjęcia mięsa. UWAGA, M I Ę S O widzicie? SZACH MAT WEGANIE, MIĘSO POD WASZYM TAGIEM!
A to niby my, trawożercy się "wpieprzamy w cudze talerze", jednak za każdym razem proszę o przykład, gdzie weganin daje zdjęcie roślinnego posiłku pod tag związany z mięsem, to dodają mnie na czarnolisto albo kończą rozmowę.
Iks #!$%@? de. XD
#bekazwegetarian #bekazpadlinozercow #bekazpodludzi #bekazwszystkich #gownowpis #przemyslenia
harpiowata - Zawsze mnie śmieszy, jak ktoś przychodzi pod tag #wegetarianizm #weganiz...

źródło: comment_k92qmSNQL0Nm4nj0qJb3g9fOG88nvO9Y.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Często też, gdy weganin/wegetarianin w dyskusji wspomni o tym, że ON nie je mięsa z powodów etycznych, zarzucane jest mu od razu to, że ZMUSZA innych do niejedzenia mięsa i wtrąca się w dietę mięsożerców. Sam fakt przyznania się do bycia wege jest postrzegany jako próba "nawracania" wszystkich w okół. A na ogół właśnie tak nie jest, weganie/wegetarianie zazwyczaj ze spokojem omijają posty związane z mięsem i scrollują dalej.
  • Odpowiedz
  • 20
@Nymfie no dokładnie, widok tofu, warzyw, czy co gorsza - KOTLETÓW warzywnych przyprawia ich o spazmy :D a tylko powiedz, że kotlet to nazwa formy jedzenia, nie dania mięsnego, to Cię zjedzą

@qcrimson dokładnie. Ja kiedyś ostro reagowałam na takie posty, próbowałam zgłaszać, a moderacja nie widzi tutaj nieprawidłowych tagów ani niczego innego xD
  • Odpowiedz
@harpiowata: nonstop jesteś świadkiem agresji wegan skierowanej w kierunku normalnych ludzi. Pierwszym lepszym przykładem jest ta manifestacja wegan w Kanadzie pod oknem jakiego steakhouseu.
Apropos jak ktoś szuka dobrego w wwa, to polecam ED Red. Zajebiste bycze jądra mają.
  • Odpowiedz
  • 4
@VeleiN właśnie jesteś przykładem takiej osoby jak w wpisie ( ͡º ͜ʖ͡º)

wiesz, że każdy ma prawo do pokazywania swoich poglądów? Problem jest taki, że niektórzy pokazują je idiotyczne - tak jak Ty, myśląc że przejmę się tym, że napisałeś mi gdzie mają bycze jądra, smacznego - a niektórzy wychodzą z piwnicy i manifestują je na akcjach. Wiesz, że sama działam w organizacji prozwierzęcej? Też stoję
  • Odpowiedz
  • 0
@harpiowata kiedy wiekszosc tych baranow nie je miesa nie z tego powodu ze moze jest to zdrowsze i dbaja o zwierzeta tylko ze jest #!$%@? cool i trendy i moga #!$%@? fotki na insta i przy kazdej rozmowie nawet #!$%@? ze soba chwalic sie ze sa wege xD #!$%@? barany xD
  • Odpowiedz
@harpiowata jedyna rzecz która wkurza mnie w moich wegańskich znajomych to to, że to ja sie muszę dostosowywać w kwestii wyboru knajpy i muszę dostosować menu jak ich zapraszam. Nie zmienię z tego powodu znajomych, ale męczy mnie to za każdym razem. A już najlepiej jak zbiera sie paczka i ta nie je mięsa, ten laktozy, ten glutenu xD i zawsze kończyny na hummusie...
  • Odpowiedz
kiedy wiekszosc tych baranow nie je miesa nie z tego powodu ze moze jest to zdrowsze i dbaja o zwierzeta tylko ze jest #!$%@? cool i trendy i moga #!$%@? fotki na insta


@Sylar: Poproszę źródło tych rewelacji.

Weganizm nie jest niewykonalny, ale wymaga zaangażowania. Chęć podążania za modą to stanowczo za mała motywacja, żeby iść tą drogą. Może gdzieś są ludzie, którzy zostali weganami dla bycia trendy, ale to
  • Odpowiedz
  • 2
@Sylar ech, od trzech lat jestem weganką dla mody i nie zrobiłam ani jednego zdjęcia na insta, ale jestem #!$%@? :/ no ciekawe czemu mówimy o weganizmie... nie wiem, może dlatego bo to ważny aspekt dla nas w życiu? Jedni mówią o swojej religii bo jest ważna, drudzy o poglądach politycznych, a my o weganizmie.

@alvaro1989 odwróćmy sytuację - ich męczy to, że za każdym razem muszą wybierać knajpę, gdzie
  • Odpowiedz
@harpiowata: sama dokładnie taką postawę prezentujesz jaką krytykujesz. Zwracasz się do wszystkożerców wyśmiewając ich na podstawie zachowań jednostek. Prowokujesz. Wywyższasz pokazując jakieś „straszne” zdjęcie.

Mam #!$%@? czy jesteś weganką czy tez nie. Napisałem o byczych jądrach jako offtop bo skoro prowokujesz mięsożerców, to wiem że przeczytają moją wiadomość i może skorzystają.
Wykazujesz się ignorancją i jesteś zadufana. Pewnie więcej w życiu pomogłem zwierzętom niż ty, pomagam w schronisku i organizuje
  • Odpowiedz
  • 0
@VeleiN jako weganka w ciągu 3 lat uratowałam statystycznie ponad 1000 żyć zwierząt i zaoszczędziłam 5 milionów litrów wody. Organizowałam akcje, podczas których pokazywaliśmy sprzeciw wobec cyrkowi, wobec złemu traktowaniu, transporcie żywych zwierząt na dalekie dystanse. Miałam przypadki, gdzie dzwonilam do TOZu żeby zabrali małego kotka spod auta, gdyż nikt się nim nie zainteresował. Pomagałam w schronisku w Korabiewicach.
Ale masz rację, pomagasz w schronisku i adoptowałeś dwa koty. Zrobiłeś więcej.
  • Odpowiedz