Wpis z mikrobloga

MOCNE.

...to jest bunt takiego młodego pokolenia. Bo wyrażamy to, jako młodzi ludzie. Jestem świadkiem tego wszystkiego, który czyta, że przez ostatnie ileś tam naście lat polskiej polityki ja ciągle słyszę "przepraszam". Że Polacy przepraszamy. Przepraszam...

To jest podstawa polityki "na kolanach" zagranicznej. Zdaję sobie sprawę, że dochodziło w mojej ojczyźnie do wielu wynaturzeń.

Nie było to nigdy sankcjonowane prawem Polskim, w sensie nigdy nie było na to zgody społecznej ani państwowej.

Przez tyle lat wystawianie na piedestał jakiś Groosów i chorych teorii spowodowało, że dzisiaj Polacy... nie tylko to, że ktoś mówi "Polacy nie mówcie do Polaków" i (oni przez to) nie wiedzą...

... moi przodkowie noszący to samo nazwisko (co ja) zasłużyli sobie na szacunek bo znam ich historię, tak samo jak państwa przodkowie i wszystkich prawych ludzi którzy działali w tym kierunku.

... Do kampanii przyłączają się przedsiębiorcy i swoje tiry dają oklejać... samochody już jeżdżą po europie z napisem RespectUs i w języku angielskim "Podczas drugiej wojny światowej Polacy uratowali 100 tysięcy żydów". Przepraszam państwa jeśli to za mało.


Czym jest kampania #respectus która wywołała skowyt u ruskich, szwabskich i żydowskich trolli tak chętnie atakujących Polaków?

Kampania ma na celu przypomnieć dokonania naszych przodków. Ich rolę w niesieniu pomocy innym (zwłaszcza żydom). Jest opozycją do kultury wstydu promowanej przez lewicową patologię oraz zagraniczną politykę kajania się i "przepraszania za wszystko".
No i jest głównie skierowana do społeczeństwa polskiego, by przypomniało sobie, że nie ma się czego wstydzić.

https://www.wykop.pl/link/4368907/respectus-gazeta-wyborcza-i-lewica-pieja-nasza-akcja-zatem-musi-byc/

FlaszGordon - MOCNE.

...to jest bunt takiego młodego pokolenia. Bo wyrażamy to, jak...
  • 3