Wpis z mikrobloga

#globaleliteshop #steam #gry #rozdajo #dontstarve #wiedzmin3 #subnautica #dyinglight

Z okazji tego ze stalismy sie juz prawilna pomaranczka rozdamy dowolna gre ze Steam do 30zl. Losowanie mirkorandomem jutro kolo 12-13.

A teraz kilka promocji na allegro od nas:

DEAD BY DAYLIGHT - 32,99zl
DON'T STARVE TOGETHER - 24,49zl
DYING LIGHT ENHANCED EDITION - 60,99zl
DYING LIGHT - 46,49zl
SHADOW TACTICS BLADES OF THE SHOGUN - 64,99zl
SUBNAUTICA - 64,99zl
WIEDŹMIN 3 GOTY - 54,99ZL
THE ELDER SCROLLS ONLINE STANDARD EDITION - 35,99zl

A TUTAJ znajdziecie nasze wszystkie aukcje. Jeżeli chcecie zakupić o dodatkowe 10% taniej poza allegro to zapraszamy na PW lub na STEAM
Pobierz G.....p - #globaleliteshop #steam #gry #rozdajo #dontstarve #wiedzmin3 #subnautica #d...
źródło: comment_y2KBRSBMfqQrEKdY2nibOij2qFTBPiEO.jpg
  • 33
@Bejuk: Tak jest, doskonale znamy problem sprzedazy gier kupowanych np kradzionymi kartami kredytowymi. Nasz kolega @stresS np zostal ostatnio wezwany w tej sprawie na komende bo 5 lat temu kupil gre na allegro ktora byla zakupiona kradziona karta. Cwaniakow jest pelno i trzeba to jak najbardziej tepic, przy czym uwazamy ze uczciwym sprzedawcom powinno sie dac szanse.
@defaulttt dokładnie tak jak @Borsuk_Miodowy napisał. Handel skinami do CSa, skiny kupowane trochę taniej, klucze to samo. Sprzedawanie drożej, profit. Cześć skinow jest troche jak inwestycja, wartość ciągle rośnie, do tego gry na wyprzedaży i inne kupony rabatowe. Ja swego czasu trafiłem kuriera w DOTA 2, wymieniłem go na równowartość 450$ w kluczach, klucze poszły na gifty z grami wlasnie.
@GlobalEliteShop: @Mellisuga: dokładnie, to kupiłem klucz do Diablo 3 w Kwietniu 2015 i się okazało, że sprzedający kupował legitnie od bilzzarda, ale płacił kopiowanymi kartami lub piorąc hajs z jakiś procederów. Oczywiście nic nie wzbudzało podejrzeń, teraz nie pamiętam dokładnego opisu aukcji, ale nigdy nie kupuję od randomów tylko "firm". Koleś miał 50k pozytywów i teraz wyszło, że mają do przesłuchania 43 tysiące osób w całej Polsce, a śledztwo prowadzi