Wpis z mikrobloga

Dżizas, tak na nią patrzę, to... jaka ona jest szpetna. Masakra. Ta Agnieszka była zwykłą wieśniarą, ale przynajmniej dzięki temu pasowała w jakiś tam sposób do Tucznika. Ale ta obecna jest po prostu szpetna. Pomijając jej zajęcie, to nie wiem, jak ona się dostała z takim wyglądem. Gdzie ona te brwi kupiła? Od szklanki jej wyrabiali zapewne. Jeszcze ten sztuczny "półuśmiech". Plus nie ma to jak uwydatniać swoje wysokie czoło... Pierwszy raz widzę, żeby ktoś z taką miną zrobił sobie fotę i ją wstawił. Brzydka okropnie - już ta Agniecha z dwojga złego była ładniejsza.
#danielmagical #patostreamy
t.....9 - Dżizas, tak na nią patrzę, to... jaka ona jest szpetna. Masakra. Ta Agniesz...

źródło: comment_xkVV9hs9tGIXoluOF89OFeQxXyt6PTjG.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maszeke: Brwi ma bardzo niefortunne i to raczej nie przypadek. :D Ja wiem, że kwestia gustu, co rozumiem w przypadku Kingi Rafonixa, która mi się nie podoba, a zauważyłem, że wielu innym tak. Ale ta jest po prostu szpetna. Do tego wiadomo, że dochodzą wyobrażenia, co potęguje efekt - klub gogo, chłopak menel itd.
  • Odpowiedz
@tky9: tak tak, a ja myślę że jeszcze nigdy nie spotkałem normalnego eleganckiego chłopaczka co jedzie innym po dupach i wywyższa się że "sam celuję wyżej" haha, gamoniu, kolegom też mówisz "stary ale masz brzydką dziewczynę, JA CELUJE TROSZECZKĘ WYŻEJ WIESZ" czy może jednak w piwnicach nie ma kolegów, nawet mi cię nie żal, typowy śmierdzący wykopek hipokryta bez życia prywatnego, tu kogoś zgłoszę, tu pogroże policją, a tu skrytykuję
  • Odpowiedz
@yinyang: Chyba zapomniałeś, że to jest tylko Wykop, lol. :DDD Wy patusy tak macie, zauważyłem, że chcecie, aby wszystko w Internecie wyglądało tak, jak w rzeczywistości. A ja uważam trochę inaczej: że tutaj mogę swobodnie meneliadę poobrażać, co nie oznacza, że na ulicy bym ją zaczepiał i wykrzykiwał w pysk: "Ale ty jesteś szpetna!!!"
  • Odpowiedz
@tky9: no i to właśnie śmiało można nazwać stulejarstwem, a to że w internecie nie pozwalam sobie na to na co nie mógł bym sobie pozwolić w rzeczywistości nie oznacza że jestem patusem, tylko osobą myślącą, nie jakimś śmierdzącym hejterem, już tu był taki jeden cwany przez kabelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tky9: spodobał sie portfel i zapewne możliwość podbicia followow na insta. Gdzie ty żyjesz, skoro myslisz, ze ona na jego wygląd lub charakter leci?
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: Przecież ona ma pewnie przebieg jak rasowa prostytutka. :)

@yinyang: Spoko, w takim razie jestem stulejarzem i śmierdzącym hejterem.

@Beczkowy: Nie wiem, sądzę, że wygląd chyba musiał też. Polowałaby raczej na jakiegoś piłkarza czy innego sportowca, a nie na menela śmierdzącego.
  • Odpowiedz