Wpis z mikrobloga

Cześć :)
Szukałem takiego stołeczka/drabinki i chyba najsensowniejsze jest to: http://allegro.pl/taboret-drabinka-krzeselko-schodki-i7345017912.html
Ale trochę bym pozmieniał.. więc pomyślałem czemu nie zrobię, w końcu prosta konstrukcja. Tylko nie wiem jaką tuleję tam dać w miejsce gdzie się obracają te 2 schodki - macie jakiś pomysł?

#stolarstwo #diy #budujzwykopem
maur - Cześć :)
Szukałem takiego stołeczka/drabinki i chyba najsensowniejsze jest to...

źródło: comment_Lm0uFQX20FZ2ptuyHmDBIUfQKyAwrTes.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamua: mam 190, ale szafki w kuchni mam do sufitu zabudowane (i szafy też), a, że mieszkanie 290cm to nie sięgam do górnych partii, a nie zawsze chce mi się drabinę wyciągać. A taborecik złożony by mi idealnie pasował w jednym miejscu jako stolik na kawę. ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: smieszkuje oczywiście, mam identyczną sytuację 189cm i szafki po sam sufit i nie sięgam ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja bym wywiercił dziurę i kupił/dorobił metalowe tulejki i przez to śrubę puścić która to będzie trzymała.
  • Odpowiedz
@adamua: No właśnie nie wiem skąd tulejkę metalową? :D Obi przeglądam i nie widzę. Rurkę stalową mają średnicy ~12mm ale to 3metrowa za 70zł :D
  • Odpowiedz
@adamua: No to rozumiesz mnie doskonale. ;) ja to bym taką drabinkę używał okazyjnie jak ściągam zapasy z górnych szafek, ale jak jakiś różowy u mnie czasem gotuje, to albo się rozciąga i podskakuje, albo prosi mnie o podanie najprostszych rzeczy, więc dla nich też by się przydały schodki. :D
  • Odpowiedz