Wpis z mikrobloga

Zawsze jak broni Szczęsny to czuję niepewność. Nie ulega wątpliwości że on jest świetnym bramkarzem, ale mimo to Fabian w reprezentacji to dla mnie taki Boruc, spokój, doświadczenie, zdecydowanie i absolutna pewność podejmowanych decyzji. Szczęsny zdaje się być pewny siebie bardziej poza boiskiem, gdzie Fabian wykazuję pokorę.
#mecz
tamto-to-tamto - Zawsze jak broni Szczęsny to czuję niepewność. Nie ulega wątpliwości...

źródło: comment_cur04F9Dbk8o9v1QvFTAkTwC3eg7ODDY.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tamto-to-tamto: ja mam dokładnie odwrotnie. Fabiański to dla mnie od zawsze bramkarz, któremu brakuje właśnie tego polotu i charakteru, który pozwala najlepszym na świecie wykonywać czasem niemożliwe interwencje na wagę wygranej, bronić jedenastki, czasem puścić spektakularną szmatę, takie rzeczy.( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczęsny natomiast ma właśnie to coś, co według mnie wyróżnia bramkarzy wybitnych (choć wybitnym bym go nie nazwał, może teraz w Juve dogoni swój
  • Odpowiedz
@tamto-to-tamto: Fabiański to uosobienie idealnego piłkarza - skromny, pokorny, opanowany, skupiony na swojej pracy, a nie promocji setnego już szamponu czy napoju (choć wcale jakoś Lewego za to nie hejtuję). Czy 4:0, czy 0:4 - zawsze stara się wyciągać wnioski.
Pamiętam tylko jak się obwiniał w wywiadzie po Euro i nawet łezkę uronił :(
  • Odpowiedz
@tamto-to-tamto: @MaxwellStB: Szczęsny jest niekwestionowanym numerem jeden reprezentacji, ponieważ jest po prostu lepszym bramkarzem od Fabiańskiego. Łukasz jest solidny, to prawda, ale jednak pewnego poziomu nie przeskoczy. Wojtek za to od momentu odejścia z Arsenalu jest coraz lepszy, pewniejszy. Rozwinął się niesamowicie we Włoszech, gra nogami, podejmowanie decyzji, ustawianie się - to wszystko poprawił, bo na przedpolu zawsze był dobry. Po coś go ten Juventus wziął, z jakiegoś
  • Odpowiedz
@odislaw: A masz pewność, że Szczęsny by wyjął któryś z tych karnych? To co piszesz jest krzywdzące dla Fabiańskiego, bo tak jak wspomniałem, udowodnił w tym sezonie, że też potrafi karne bronić. Jak piłkarz dobrze uderzy, to bramkarz i tak nie ma nic do powiedzenia, co potwierdził Lewandowski wykorzystując każdą jedenastkę przez grubo ponad rok.
  • Odpowiedz
Czekam tylko aż Szczęsny o--------i w swoim stylu jakąś gafę i skończy się to pisanie, że jest "niekwestionowanym" numerem 1, a Fabian jest za mało szalony i nie przeskoczy pewnego poziomu
  • Odpowiedz
Czy Wy oglądacie te mecze czy tylko udajecie? Gra nogami Szczęsnego a Fabiańskiego to niebo a ziemia... Szczena zawsze dogrywa na nos, widać, że tak chce zagrać i nie jest to laga "byle do przodu". Dla Adama "liczą się detale zarówno w ofensywie jak i defensywie" Nawałki to przeważający argument i trudno się z nim nie zgodzić.
  • Odpowiedz