Wpis z mikrobloga

@sucharplayer: tak jak pisałem wczesniej, oferta śniadaniowa to czysty RiGCz i jedno z większych osiągnięć cywilzacyjnych ludzkości

jak dla mnie to mogliby nawet zrezygnować ze zwykłej oferty i wprowadzić śniadaniową na stałe
  • Odpowiedz
@sucharplayer: Oferta śniadaniowa jest spoko, #!$%@? jest to, że w XXI w. największa sieć fastfoodów na świecie nie może oferować kompletnego menu od rana do wieczora, a wyznaczone produkty możesz kupić tylko w określonych godzinach.
  • Odpowiedz
@kubulek: To kup sobie kiedyś burgera w macu, kup trochę mielonej wołowiny. Zrób z wołowiny kotleta. Porównaj sobie. To nie jest wołowina, może tam są jakieś domieszki. Dobra, ok, to tylko 3,50 nie dostaniesz za tyle kanapki z kotletem wołowym, ale niech nie gadają, że to 100% wołowina, bo tylko się ośmieszają.

Duży zestaw w macu kosztuje jakieś 16 zł. Tyle samo kosztuje np. duży burger Klasyk (wołowina, sos biały,
  • Odpowiedz
@mic22: Nie wiem w jakich jesz foodtruckach xD ale zawsze jakość znacznie lepsza niż bułka z gąbki odgrzewana z mikrofali w maku.
@ayy__lmao: Bigmac kosztuje 10zl a zeby sie najesc musialbym kupic conajmniej 2, a buger w foodtrucku bez problemu można kupić za 15.
  • Odpowiedz