Wpis z mikrobloga

@beerkoff: Oceniasz swoją miarą. Problemy jakie opisujesz to kwestia źle dobranej izolacji termicznej i złej wentylacji, i nie wiem jak to oceniłeś patrząc tylko na obrazek.
  • Odpowiedz
@beerkoff: @czupakadabra: ja nie wiem co wy macie za szyby, chyba takie zwykłe tafle szkła i nic wiecej. Ja u siebie mam 150x150 takie kwadraty duze i nie jest zle. W zime w słoneczny dzien wlasciwie nie trzeba grzac bo tak przez to grzeje. Nic nie wieje i nic sie nie skrapla. Jedno okno sie rozszczelniło. Czyli pomiedzy dwie tafle szkła tam gdzie jest gaz dostało sie powietrze
  • Odpowiedz
@beerkoff: Dobra wentylacja w domu załatwia większość przytoczonych przez ciebie problemów. Jeżeli jest wentylacja mechaniczna to niemożliwe są takie problemy które opisałeś. A podobno okna dachowe teraz jakoś tam robią, że rozpraszają promienie słoneczne. Czy to działa to nie wiem.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@finchharold Mirku, idąc twoim tokiem rozumowania, w szklarnii też można zamieszkać i klima/ogrzewanie dadzą radę, tylko czy to jest komfortowe i optymalne rozwiązanie?

Jak lubisz mieszkać bezpośrednio pod dachem to śmiało, przecież ja nikomu nie bronię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz