Wpis z mikrobloga

Ja obecnie siedzę w Niemczech na zarobku w winnicy (czyli praca w polu) i nie mam źle. Przedstawię wam jak wyglądają warunki u mnie. Otóż jest nas 3 chłopa śpimy w domu dla pracowników każdy ma swój pokój i to wcale nie jakiś mały, mamy normalną łazienkę oraz kuchnię i jadalnię. Praca od 7:30 do 18:30 w tym godzinna przerwa obiadowa obiady gotuje żona właściciela winnicy i to naprawdę pyszne, nie jakieś
@apkwiatosz: ten obrazek to tak jak wkleil @Jarmuzyd obrocenie sytuacji z Ukraincami, więc jedynie co wysmiewa to ludzi smiejacych się z Ukraińców a lapiacych gula gdy przedstawi się Polaków w podobnej sytuacji.

Personalne insynuowanie że moja matka jest #!$%@?ą to zupełnie coś innego i nie tłumacz się żartem bo komuś obcemu na żywo byś tego tekstu nie wcisnął w obawie o #!$%@? głowy o krawężnik
@apkwiatosz: pozwól że wytłumaczę to jak najdokładniej bo dalej nie rozumiesz ale przyjmuje twoje braki w intelekcie że względu na bycie bordo:

- obrazek to odpowiedź na ten sam mem który jest u góry w komentarzach, wiszący wczoraj któryś raz z rzędu w gorących, gdzie wszyscy uznawał że śmianie się z Ukraińców pracujących w Polsce to super sprawa

- Nie napisałem że ja zrobiłbym Ci krzywdę, bo nie jestem patusem, ale