Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zarabiam dobrze. Jestem poniżej 26 roku życia. Na tyle dobrze, ze w 2 lata oszczędzania jestem w stanie odłożyć na 65m2 mieszkanie w okolicach centrum Warszawy.

Mimo to uważam ze ceny są #!$%@?. Nieruchomości u nas w kraju to jakaś patolgia. 30 lat kredytu? Maskara jak pomyśle o moich rówieśnikach. Autentycznie jest mi smutno ze jesteśmy w takiej dupie. Zakładając ze bierzemy kredyt na mieszkanie w wieku 26 lat to przy dobrych wiatrach kończymy spłacać jak mamy 40-50 (!!). Obecne czasy to mega rotacja pracowników. Dziś pracujesz tu a jutro tam. Dodatkowo z czegoś trzeba żyć.

Masakrycznie zal mi ludzi którzy będą musieli zaciagac kredyty na mieszkania i będą uwiązani do końca życia praktycznie. Na ich miejscu dawno bym wyjechał za granice, wrócił na starość i kupił jakiś domek na emeryturę.

#mieszkania #oswiadczenie #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zarabiam dobrze. Jestem poniżej 26 ...
źródło: comment_ruvnwBU9K55J6JrrwcQWMZGEqtmThiqL.jpg
  • 5
Zakładając ze bierzemy kredyt na mieszkanie w wieku 26 lat to przy dobrych wiatrach kończymy spłacać jak mamy 40-50 (!!).


@AnonimoweMirkoWyznania: kupując mieszkanie w okoliacach centrum Warszawy raczej nie będziesz całe życie zarabiał 5k pln - a jeśli tak, no to już problem tej osoby. Mieszkania poza centrum Warszawy są dużo tańsze, mniejsze ośrodki się wyludniają i ceny bywają niemal absurdalnie niskie. Część ludzi odziedziczy mieszkania z których mogą sfinansować kolejne,