Wpis z mikrobloga

@2403:
Holandia: Van der Sar, Heitinga, Stam, Bouma, Van Bronckhorst, Seedorf (Van der Vaart 86), Cocu, Davids, Van der Meyde (Reiziger 79), van Nistelrooy, Robben (Bosvelt 58).
Ławka: Westerveld, Waterreus, Kluivert, de Boer, Makaay, Overmars, Sneijder, Van Hooijdonk, Zenden.

Czechy: Cech, Grygera (Smicer 24), Ujfalusi, Jiranek, Jankulovski, Galasek (Heinz 62), Poborsky, Rosicky, Nedved, Baros, Koller (Rozehnal 75).
Ławka: Blazek, Kinsky, Mares, Lokvenc, Vachousek, Hubschman, Tyce, Plasil.
Pobierz Trolljegeren - @2403: 
Holandia: Van der Sar, Heitinga, Stam, Bouma, Van Bronckhorst...
źródło: comment_6tWagrt0yXbWYzsb41Sos1YyaaJMyEW2.jpg
@marek-kalka: nie pamiętam dokładnie kiedy zmieniły się przepisy ale chyba w 2004 druga bramka dla Holandii nie powinna być chyba uznana, Van Nistelrooy był na spalonym a potem brał udział w akcji
@2403: Przepiękny turniej, przepiękna piłka. Roteiro to najlepsza gała jakąkolwiek grałem, popatrzcie tylko jak latała, ile strzałów z dystansu. Dlaczego nie zdobyła większej popularności? Z kolei timgołst z następnego turnieju jest jedną z moich najmniej lubianych.
@Trolljegeren: Znam dobrze KAŻDEGO piłkarza z tamtego meczu. Z obecnych reprezentacji wymieniłbym może 8-10 i niektórych przez mgłę XD
@2403 Ale w momencie podania nie brał udziału w akcji. Przecież to się właśnie określa przy spalonym, moment zagrania. W akcji brał udział dopiero przy drugim podaniu od Ariena.

Tak czy inaczej mecz z mojego TOP3 w życiu.
@footix: nie wiem czy wiesz co mam na myśli ale kiedyś było jeszcze pojęcie spalonego pasywnego, w takim układzie bramka nie powinna zostać uznana. Nie pamietam jednak w którym roku fifa zmieniła interpretacje