Wpis z mikrobloga

A, zapomniałem jeszcze zrobić o tym wpis, że wczoraj został wydany artykuł Euronews (dosyć znaczące medium europejskie) na temat podpaleń. Współpracowałem przy tworzeniu tego artykułu (pomagałem dziennikarzowi w szukaniu źródeł itp itd.) a jeden mirek @OnufryZagloba wrzucił swoje zdjęcie i film! Także wypok stronk!

http://www.euronews.com/2018/06/07/how-europe-s-rubbish-is-helping-to-fuel-a-fires-crisis-in-poland

Wołam @a__s bo myśle, że powinno wskoczyć odznaczenie reporter dla @onufryzagloba za udostępnienie nagrania, które najpierw było na wypoku, a później w artykule
#kolejnydzienbezpozaru #pozar #smieci #wykopefekt działa!
Reepo - A, zapomniałem jeszcze zrobić o tym wpis, że wczoraj został wydany artykuł Eu...

źródło: comment_rpepTYrpi0v7CEDCcYyvaqJ92BqYC4Zr.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Reepo: brawo za sranie we własne gniazdo. Nauczcie się ludzie, że takie sprawy załatwia się wewnętrznie, ciesząc się z takiego rozdmuchania sprawy przypominacie człowieka, który cieszy się z zaciskającej się na jego szyi pętli.

Nie pozdrawiam.

Cytacik z forum xD "I hope polish government will quickly raise fees for storing rubbish in our country and it will stop many fraud businesses. Funny thing is that many huge companies working under
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Widzisz, najwyrazniej wewnetrznie tej sprawy nie udaje się 'załatwić'. Sprawa jest na tyle poważna, że nie można jej przemilczeć i nie ma innego wyjścia niż prosić o pomoc kogo się da. Troche to desperackie podejście ale w takiej sytuacji niestety jesteśmy.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: do wlasnego gniazda to sraja jasnie wielmozni panowie politycy, ktorzy jedyne co potrafia, to obiecywac zlote gory i szczerzc zeby w mediach - mieli mase czasu na podjecie dzialan w temacie plonacych wysypisk i gowno zrobili, to samo tyczy sie urzedasow-przydupasow... ale ty nie masz z tym problemu, boli cie dupa, o to ze ktos zaczal mowic glosno o tym problemie.. wez sobie masc i posmaruj...

@Reepo:
URANtaniosprzedam - @Student_AWAS: do wlasnego gniazda to sraja jasnie wielmozni pano...

źródło: comment_W6TgkYP8K8HSVGevdM5X7UxVrsXQyw4C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz