Wpis z mikrobloga

A, zapomniałem jeszcze zrobić o tym wpis, że wczoraj został wydany artykuł Euronews (dosyć znaczące medium europejskie) na temat podpaleń. Współpracowałem przy tworzeniu tego artykułu (pomagałem dziennikarzowi w szukaniu źródeł itp itd.) a jeden mirek @OnufryZagloba wrzucił swoje zdjęcie i film! Także wypok stronk!

http://www.euronews.com/2018/06/07/how-europe-s-rubbish-is-helping-to-fuel-a-fires-crisis-in-poland

Wołam @a__s bo myśle, że powinno wskoczyć odznaczenie reporter dla @onufryzagloba za udostępnienie nagrania, które najpierw było na wypoku, a później w artykule
#kolejnydzienbezpozaru #pozar #smieci #wykopefekt działa!
Pobierz
źródło: comment_rpepTYrpi0v7CEDCcYyvaqJ92BqYC4Zr.jpg
  • 71
@ukruszony__kubek: w sumie to nie chodziło o tożsamość, bo tej nigdy nie ukrywałem (wpisując reeposter zwykle wyskakuje twitter, gdzie jestem pod imieniem i nazwiskiem), chodziło o to, że wtedy pod nickiem Reeposter freelancowałem, a Wykop świetnie wybija treści w google. Wynik byłby taki, że moje prawie nagie zdjęcie wywalałoby w momencie szukania moich usług xDD Słaby marketing xD
Ciekawy przykład, że zwykły szary człowiek może nagłośnić jakąś sprawę i to nie tylko w kraju. Pokazuje też niestety różnicę między podejściem mieszkańców zachodniej Europy, a Polaków do kwestii ochrony środowiska i skuteczności inicjatyw obywatelskich. Wystarczy porównać komentarze na reddicie:


@lewoprawo: Ciekwy przykład bezsensownego bicia piany, które gówno da po za kilkoma artykułami. Każdy w Polsce zdaje sobie sprawę z tego problemu. Presja wewnętrzna jest olbrzymia a zewnętrzna nic nie zmieni
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: a ja gardzę ludźmi takimi jak ty, zamiast normalnie dołączyć do dyskusji to nie potrafią się kompletnie zachować, wyzywasz mnie jakbym ci zabił kota "#!$%@? baranie" czy "namalowanie #!$%@? na czole matki". Nosz kurła, właśnie tego nie cierpię w tym społeczeństwie, jest duży problem, ludzie myślą jak go rozwiązać, NIKT NIE OSKARŻA O TO BEZPOŚREDNIO POLSKI (ba, wiele komentarzy było odnośnie tego, że jest to duża wina Niemców, pisane przez
Burdel na kułkach nic więcej


@derylio1: zgadzam się plus sierotki które nie wiedzą jak same go ogarnąć więc lecą za granicę się skarżyć. Chatę to akurat Polacy mi zgaszą nie Niemcy ani żaden inny kraj.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: @mat888: Nie będzie dobrze w tym kraju, dopóki nie pozbędziemy się sebiksowej mentalności "#!$%@?ć konfidentów_". Krytykujecie działania @Reepo , który po prostu nie chce biernie patrzeć na zatruwanie nas śmieciami w ramach czyjejś chciwości i zrobił tyle, ile mógł. Może to coś da, może nie. Ale spróbować nie zaszkodzi.
A co WY zrobiliście w tej sprawie? No słucham.
@Reepo: Szanuje za postawę obywatelską, ale obawiam się, że to na dłuższą metę nic nie da, bo na samym początku rozumowania błędnie przyjmujecie, że ten chorobliwie nieudolny rząd będzie w jakiś sposób przejmował sie presją z zewnątrz, juz pokazali, że im ta presja lata koło dupy (sądy, puszcza, prawodawstwo), ba ta presja ich napędza w szczuciu na UE. Podejrzewam, że za niedługo zobaczymy w Rządowej telewizji jakiś artykuł "ILE TO SMIECI
Poza tym mów za siebie, bo nie każdy Polak ma to gdzieś.


@lewoprawo: no własnie widzę, tylko w internetach krzyczycie, a jak trzeba zorganizować protest to nie ma chętnych z tego co widzę(nigdzie o tym nie czytałem). Jakby powstał ruch taki jak przy ACTA to byłoby inaczej a tak to widzisz jak jest. Czyli zawracamy głowę sąsiadom bo sami mamy to gdzieś(jako społeczeństwo).
Dobra jak chcecie latać z każdą głupotą za