Wpis z mikrobloga

@stormkiss kurla, mogła wypisać:
-Będę zmieniać pieluche
-Robić laski
-Sprzątać
#!$%@? chłopcze, to co może Ci dać wychodzi w rozmowie. Sugerowanie, że nic nie chce zaoferować od siebie bo tego nie opisała jest tak idiotyczne, że nawet nie mam pytań co do twojego stanu. Nie pozdrawiam i bez odbjoru.
#niepopularnaopinia
@savenir: mądrzejszych? Przecież ona spójnego opisu nie potrafi napisać :) najpierw wrzuca jakąś "zagadkę", po czym pseudomądrość jak z #temysli, że jeśli nie wiesz, czego chcesz to nie jesteś kreatywny (wtf?) i konkretny (eureka). Potem typowe walenie tekstu o wzroście i w post scriptum wymienia, gdzie absztyfikant ma ją zabierać.

Śladów intelektu nie stwierdzono ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yezdemir: cóż, pozostaje nie bać się marzyć i mieć nadzieję, że jaśnie Pani wybierze właśnie Ciebie jako swego wiernego sługusa przydupasa. Szkoda gadać. Wyżej sra, niż głowę ma panienka i szczerze? Ja czułabym się poniżona na miejscu takiego faceta, co to startuje w tym castingu #!$%@?.

Gdybym miała konto na takim portalu to w opisie napisałabym jak najwięcej o sobie i swoim charakterze, a nie o tym, gdzie mój przyszły wierny
@KocieTruchlo: Właśnie o to mi chodzi, że taka postawa jest zwyczajnie uwłaczająca dla potencjalnych starających się. Czułbym się jak jakaś owca wystawiona na targ, której się w zęby zagląda. ;)

Tak jak piszesz - opis ma opisywać osobę, aby można było skonfrontować to ze swoimi oczekiwaniami - są pewne cechy, które łatwo weryfikują czy ludzie do siebie pasują, a resztę to się w rozmowie dowiaduje. Po co mi wiedzieć gdzie mam