Wpis z mikrobloga

@Raspajpi konwencję praw człowieka i dem. Konstytucję moja wprost "równość" to wyrównywanie szans, a jednym trzeba wyrównać je bardziej bo odstają i to nie jest żadną tajemnicą, taka po prostu tendencja do zastępowania słowa "równe" jaki znamy jakimś lewactwem. Pojęcia się zmieniają na naszych oczach
@Raspajpi: z jakiego niby powodu? wyobraź sobie, że zakładasz firmę, która kończy robiąc profit milionów dolarów rocznie. chciałbyś żeby ktoś ci zakazał promowania własnej ideologii? to przeciwieństwo wolności.
Nie było, ale statystyki są zatrważające. Homoseksualiście często przez kluby dla osób homoseksualnych mają bardzo dużą ilość partnerów seksualnych.

Powiedz to homoseksualistom i w klubach gejowskich których jednym z celów jest bardzo aktywne życie seksualne.

@Brzytwa_Ockhama: Jak pan już pisał kiedyś, ludzie wierzący i wspólnota kościoła żyją lepiej i szczęśliwiej, a przy tym trwają w wierności. Myślę, że gdyby kościół dopuścił do małżeństw homoseksualnych uznawanych wewnątrz swoich struktur to wtedy i
@Raspajpi: Mam dla ciebie info lepsze... Wyobraz sobie ze firma produkujaca plyny do ukladow chlodzenia ciecza. Do komputera rzecz jasna... Wypuszcza mix 4 kolorow na czesc LGBT :D Mayhems sie nazywa :D
@Variv: a już tam #!$%@?ć czy prywatni to mogą czy nie mogą. To niech nie #!$%@?ą o diversity itd. jeśli później niektórym grupom społecznym ograniczają dostęp do swoich usług, czesto z durnych powodów.