Wpis z mikrobloga

@mhrok87:

ale o co cię kukle swędzą, złościsz się też o to że gimnazjum dzieciaki graja w słoneczko?

To jakieś wyjątkowe przypadki. Takie zjawiska są najczęściej w patologicznych gimnazjach.

denerwują cie owoce rewolucji seksualnej i
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: a ja stosując brzytwę ockhama uważam że twoje niezdrowe zainteresowanie tematem, niezdrowa frustracja i zdenerwowanie tak naprawdę są tzw. projekcją, stawiam dolary przeciw orzechom że Ty masz problem z własną seksualnością - zakazany owoc smakuje, ale jest zakazany - nie mogę więc dać po sobie poznać że jestem tacy jak oni, ci gorsi, bo co sąsiedzi pomyślą, co pomyśli matka i ojciec? muszę być normalny - a żeby podkreślić
  • Odpowiedz
Youtube ma taki zasięg, że mógłby promować naprawdę ważne i ciekawe dla świata treści. Na przykład zrobić miesiąc nauki i dokształcić w jakiś sposób społeczeństwo.


@Non_vincere_te: przecież to hajs w błoto byłby wywalony, zresztą i tak by się znalazła grupa narzekaczy

promowanie
  • Odpowiedz
Jest wiele państw w cywilizowanym świecie gdzie nie ma problemu z małżeństwami homoseksualnymi, więc nie jest to już tak wielki problem dla tych par.


@Non_vincere_te: no ale trochę jednak jest, ja po prostu nie potrafię tego pojąć jak to możliwe

Bardziej chodzi o adekwatność problemu i wielkości grupy do rozgłosu co od razu wskazuje na nachalne promowanie. Jest dużo innych grup, które bardziej tego potrzebują, nie wspominając już o tematach
  • Odpowiedz
@Shamalamamayman rozumiem, że Ciebie też wychowywało dwóch tatusiów i jestem teraz normalny chłopak ( ͡º ͜ʖ͡º) Myśle, że każdy ma prawo do tego by wychować się w normalnej rodzinie, poznać czym jest matczyna miłość. Dwóch tatusiów Ci tego nie da. No może lekką imitacje jak się postarają. Pamietaj, nikt tak nie kocha dziecka jak matka która trzymała dziecko pod sercem 9 miesiecy


To jakim cudem te
  • Odpowiedz
@Shamalamamayman: A z tym tortem nie miał przypadkiem znaczenia fakt, że to miał być tort weselny - z okolicznościowymi dekoracjami? Gdzieś czytałem, że gdyby to był zwykły tort, to nie raczej by nie wygrał.
  • Odpowiedz
książką w której podobną obrzydliwością jest jedzenie krewetek czy noszenie ubrań z dwóch różnych tkanin? gdzie zapisali że noszenie długich włosów przez mężczyznę jest hańbą, a we krwi jest dusza?


@mhrok87: S to nie stary testament? Nikt w polskim kościele tego raczej nie czyta.
  • Odpowiedz
hurr durr postęp i tolerancja. homo pokazuje się jako fakt naukowy żeby te poglądy zobiektywizować i walczyć ze wszystkimi którzy myślą inaczej jako z przeciwnikami prawdy. kiedyś socjalizm też określano jako "światopogląd naukowy" a inne były burżuazyjne albo faszystowskie


@Daleth2202: xDDDDDDDDDDDDDD a co homo nie istnieje, że ma nie być faktem?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: miałem na myśli wszystkie te postępowe poglądy, może się nie wyraziłem precyzyjnie, chodzi mi o nazywanie nauką czyichś poglądów że homoseksualizm jest zupełnie normalny i nieszkodliwy dla społeczeństwa
  • Odpowiedz
Czy tylko ja uważam że #youtube czy #facebook czy inne tego typu portale powinny być w 100% neutralne a nie faworyzować jednych a drugich gnoić


@Raspajpi: A czy za którykolwiek płacisz? Są to prywatne firmy i mogą robić cokolwiek w granicach prawa.
  • Odpowiedz
@Greg36: Jaka pewność że nie płace? FB oferuje reklamy a youtube filmy czy YouTube Red ale z tego co widzę masz problem jak ktoś chce wyrazić swoją opinie...
  • Odpowiedz
@Raspajpi: Jeżeli przeszkadza ci obecna polityka którejś z tych firm lub to co lub kogo promują to są inne portale, nie musisz za te płacić lub nabijać im reklam ʕʔ

A ja też tylko wyrażam swoją opinię na temat tego problemu.
  • Odpowiedz