Wpis z mikrobloga

@NawalonyKmiot powiem tak jak masz w rodzinie wujka Zenka który co święta pieprzy że jego passat 1.9 TDI to jest najlepszy samochód na świecie, najlepsza dieta dla sportowców to prawdziwa kaszaneczka smażona na smalczyku od wujka Zbychycha bo on jak był młody to tak jadł i miał ciało adonisa, i żeby ci klata urosła to nie potrzebujesz siłowni tylko musisz przewalić 10 metra pszenicy w workach na starego żuka - to się
@sal-vadore: ale wujek Zenek nie wstaje od stołu, nie pochodzi do Ciebie, nie zakleja Ci ust taśmą i nie siada i nie mówi, że jesteś gimbus i przez resztę świąt nie gada sam, bo tylko on ma rację i ta jego jest mojsza. A jesli tak jest to naturalne jest, ze potem o Zenku po kątach mówią, że jest idiota i gbur...
@bvszky: przejeżdżał raz przez moje miasto, zamiast pójść do porządnej restauracji to #!$%@? poszedł na kebaba i jęczał i coś burczał, że nic innego do jedzenia nie ma, grubas jeden (°°
@swat91: na ostatnim lajw pokazał jak go to nie rusza, az się spocił i sapał. Ale na razie to on mnie tylko denerwuje czasem, ale cześciej śmieszy. Jak zacznie mnie wkurzać to pogadamy. Nie takie "kariery" można zniszczyć siadając komuś na psyche.
@swat91: a co do autobusu to masz rację, 6:50 ruszam na urlop nic nie robić, a ty już pewnie pilnujesz bramy na ochronie? Mama kanapki do pracy zrobiła? O 9 pomacham Ci z góry.

Ale ja mu nie przeszkadzam żyć i robić co chce, sam widzisz że piszę tylko pierdy na wypoku. Jak będę chciał coś zrobić innego to dowiesz się dopiero po fakcie od grubasa. Na razie nie planuję, bo