Wpis z mikrobloga

@skinnydog: W tym problem, że nawet bez wiązania nie mogę dłużej jak 15 minut w nich wytrzymać ¯_(ツ)_/¯ pół dnia próbowałem, przymierzałem i lipa, jeszcze może na boki by się troszkę rozeszły ale problemem jest też przykurcz drugiego palca i tutaj strasznie obciera i uwiera
  • Odpowiedz
@ja_tylko_na_moment: No to za małe. Jak wymienisz na większe (mam nadzieję, że możesz) to jak ci coś nie będzie pasić, bo twierdzisz to wyrównasz wkładkami. Nie znam rolek ale fantastycznie wyglądają. Uadne. xD

btw. A podasz nam tu rozmiar i długość twojej stopy? Pls, to dla ludzi co czytają ten tag. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skinnydog: Stopa jak mierzyłem to 26,6 cm, te ultrony to jest rozmiar 41, według rozmiarówki Powerslide wkładki maja 26,9 cm, rzeczywiście jest jakieś 26,5/26,6 cm. Chyba jeszcze maja dostępne 42 spróbuję wymienić może akurat będą git. Myślałem, że podpasują, szczególnie jak imperiale, które niedawno przymierzałem (rozmiarówka 41/42) pasowały no ale to były z linerem. Seby 42, które według info producenta mają też 26,9 cm (realnie 26,6/26,7 cm) pasują aż za
  • Odpowiedz