Wpis z mikrobloga

@Dolan: 2500 obr to będzie jakieś 87,5km/h to chyba trochę za mało optymalnie to będzie jakieś 4000 i 140 wg. gps
@coo84: jak ci opony piszczą przy 50 to znak, że były zbyt tanie lub guma już sparciała.
  • Odpowiedz
@hipodrom zjedz lepiej na jakąś lokalną drogę i nie #!$%@? innych ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak serio, też ostatnio się poruszam z taką prędkością ze względów ekonomicznych xD
  • Odpowiedz
@hipodrom jeśli weźmiesz pod uwagę samą jazdę ze stałą prędkością, to może tak. Komputer też może przekłamywać o około 0.5 l.

Ja mam ten sam silnik i średnie spalanie wg komputera 9 l / 100 km. Miasto i dosyć dynamiczna jazda :/
  • Odpowiedz
@patryk-4: komputer faktycznie jest niedokładny i badam tylko samemu tankujac do pełna. Po mieście też mi skacze do 8-9l, na szczęście po mieście jeżdżę rowerem :) Pozdrawiam mondeowca
  • Odpowiedz
@hipodrom: Nie pamiętam dokładnie, ale mam coś podobnego przy tej prędkości. Pamiętam, że przy 140 km/h mam nieco ponad 2k obrotów, a przy 200 km/h 3500. Jeśli masz stałe obroty, biegi łatwo wchodzą i nie wydaje nic niepokojących odgłosów, to się nie przejmuj :) 6 biegów robi robotę.

Miałeś problemy z samochodem? U mnie przez 160 tys. km tylko części eksploatacyjne były zmieniane :D za co szanuję Forda mocno. Poprzedni
  • Odpowiedz