Wpis z mikrobloga

Jeszcze dokładając wysryw o Gliku, to ja chciałbym tylko przypomnieć niektórym, że Glik miał przeciążone ścięgno Achillesa i już od Juraty na niego dmuchano i chuchano, bo każdy wiedział, jak ważny to jest dla nas zawodnik. Nawet w tym wewnętrznym sparingu grał krótko, żeby nic się nie stało. No a co robi Glikson? #!$%@? przewrotki w siatkonodze xD Będąc już kontuzjowanym/w czasie rehabilitacji xD

I ja wiem, że wypadki się zdarzają, że to był przypadek ale jeżeli piłkarz jest kontuzjowany, sztab robi wszystko żeby się nie nadwyrężał i kurował, a on #!$%@? coś takiego, to ciężko szukać usprawiedliwienia i bronić gościa, że "bo inni też robili przewrotki". Nie wiem, przynajmniej mi się tak wydaje, że jak jesteś chory to nie pajacujesz, tylko się oszczędzasz i spokojnie kurujesz ¯\_(ツ)_/¯

#pilkanozna #reprezentacja #mundial #gownowpis
Pobierz bezbekpol - Jeszcze dokładając wysryw o Gliku, to ja chciałbym tylko przypomnieć niek...
źródło: comment_yyHO2YJH8IjXCDFMjQqqDRDemhDkglNz.jpg
  • 11
@duzynos: napisz jeszcze raz ten tekst, bo go jeszcze na mirko nie było. gdzie ja napisałem, że nie powinien w ogóle nic robić?
@jimmy__: oooooooo mamy znawcę xD trenowałem w życiu kilka rzeczy, ale wystarczy zwykła analogia do siłowni. Jak masz kontuzję to starasz się nie przeciążać mięśnia, a najlepiej jak w ogóle robisz tylko na tę partię ćwiczenia rehabilitacyjne, maks akcesoryczne, a nie #!$%@? idziesz na trening crossfit. no
@bezbekpol: przecież to zwykły debil jest jak cała reszta piłkarzy.

Kamil Glik należy do zawodników lubiących bawić się w taką ekwilibrystykę. Feddek w swojej książce "Dekalog Nawałki" opisywał, że podczas przygotowań do Euro 2016 także w czasie tej zabawy rywalizował z Wojciechem Szczęsnym o to, kto wykona więcej przewrotek.

Co trzeba mieć we łbie, żeby organizować konkurs przewrotek tuż przed mistrzostwami? Gościu zamiast fikać w powietrzu to poćwiczyłby wyprowadzanie piłki, ale
@bezbekpol: ty wiesz w ogóle, że siatkonoga, to jest ważna częsć treningu? To jest właściwie kwintesencja współczesnej piłki, czyli:
- gra z pierwszej piłki na małej przestrzeni,
- szybka wymiana podań,
- podania bez patrzenia na partnera,
- zanim przyjmiesz piłkę musisz już wiedzieć, do kogo ją podasz (czyli gdzie jest ustawiony twój kolega)
To nie jest gierka dla zabawy, tylko trening w czystej postaci.
@ThorinOakenshield: Ludzie trzymajcie mnie. Napiszę to capsem, żebyś zrozumiał, ok?

ABSOLUTNIE NIKT SIĘ NIE #!$%@? DO SIATKONOGI. LUDZIE #!$%@?Ą SIĘ DO TEGO, ŻE PRZEWROTKA NIE JEST WAŻNĄ CZĘŚCIĄ TRENINGU I NIE TRZEBA NIĄ #!$%@?Ć PRZY KAŻDYM ZAGRANIU, BO TAKIE SĄ POTEM EFEKTY. SZCZEGÓLNIE W PRZYPADKU ZAWODNIKA, KTÓRY JUŻ W TAMTYM MOMENCIE BYŁ ŚWIEŻO PO KONTUZJI I KTÓREGO OSZCZĘDZANO.

Mam nadzieję, że wystarczająco nakreśliłem problem.
I NIE TRZEBA NIĄ #!$%@?Ć PRZY KAŻDYM ZAGRANIU


@bezbekpol: Skąd wiesz ile razy "#!$%@?ł"? Masz bezpośrednie info od Nawałki? Chowałeś się w krzakach koło boiska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ABSOLUTNIE NIKT SIĘ NIE #!$%@? DO SIATKONOGI.


Mnóstwo ludzi, wystarczy poczytać i posłuchać. A przewrotka to też element gry. Glik zawsze idzie w pole karne przy stałych fragmentach. Strzela wiele bramek z główki, a jeśli piłka pójdzie mu
@bezbekpol: kontuzja barku nie ma nic wspólnego z przeciążonym achillesem. Sztab uznał że tamta kontuzja została wyleczona i można wznowić treningi z pełnym obciążeniem. A niefortunny upadek mógł się równie dobrze zdarzyć podczas rozgrzewki czy nawet schodzenia na śniadanie. Pech w #!$%@? i tyle.