Wpis z mikrobloga

  • 250
Jakie mircy mieliście pierwsze samochody?

Moim pierwszym był dzielny mały FIAT Uno II 1.0 FIRE. Ten mały skurczybyk kupiony za 1000 cebulionów, przez 3 lata nigdy się nie zepsuł, palił prawie że nic, co prawda 100 km/h to już był wyczyn, ale za to miał elektryczne szyby. Zawsze będę go dobrze wspominał.

#motoryzacja #motomirko
Pobierz Ryzu17 - Jakie mircy mieliście pierwsze samochody?

Moim pierwszym był dzielny mały F...
źródło: comment_lsCdkImLtHM5orfzU0wq9DmXHwu55jlX.jpg
  • 332
@kckacpi: tak, między wymianami - 10kkm nie dolalem nigdy więcej niż 1l oleju. Był to ostatni wypust z września 2003. Przy przebiegu 210kkm dostałem strzała w przód, handlarz poskładał i gdzieś w Polsce jeździ dalej ;)
@Ryzu17: właśnie ciężko powiem Ci, poprzedniemu właścicielowi coś #!$%@?ło, wyrzucił całe wnętrze, poszprejował (te szyby to szorowałem z 3h) no i podczas usuwania małych ognisk rdzy wyszło na to, że był dobrze szpachlowany xD Kielichy ładnie pospawane i zasmarkane jakimś bitexem/barankiem/silikonem, pas przedni krzywy bo uderzył nim w drzewo. Jeżeli będzie posłuszny to albo wracam z wnętrzem, albo rollbara dam na tył :p Na klasyka to się nie kwalifikuje.
@jedzczarnekoty nie spodziewałem się ze ktoś wrzuci... Miałem 1.8 (1721ccm) w LPG, zajebiste auto wyposażenie full wypas, wspomaganie, dużo miejsca ehh.... Zatarl mi się 1,5roku go miałem. A teraz #!$%@? jeżdżę plastikowa panda bez wspomagania :/ jedyny plus że tania w utrzymaniu i bezawaryjna
@grucha20 miałeś ciężką nogę, czy automat, że takie spalanie wysokie? Kiedyś też miałem e36 2.0 na vanosie z LPG i mi średnie spalanie ok 11-12 l LPG wychodziło
@kckacpi e to się nie ma co bawić. Mój dziadek kiedyś miał dwójkę w 1.6 benzin, jakiś typek wjechał mu w tył i robił swapa, tylko że budę kupił od jakiegoś łepka i 70 letni dziadek jeździ golfem z brewkami, alusami, spojlerem, "karbonową" maska i naklejkami ( ͡º ͜ʖ͡º)