Wpis z mikrobloga

  • 250
Jakie mircy mieliście pierwsze samochody?

Moim pierwszym był dzielny mały FIAT Uno II 1.0 FIRE. Ten mały skurczybyk kupiony za 1000 cebulionów, przez 3 lata nigdy się nie zepsuł, palił prawie że nic, co prawda 100 km/h to już był wyczyn, ale za to miał elektryczne szyby. Zawsze będę go dobrze wspominał.

#motoryzacja #motomirko
Pobierz Ryzu17 - Jakie mircy mieliście pierwsze samochody?

Moim pierwszym był dzielny mały F...
źródło: comment_lsCdkImLtHM5orfzU0wq9DmXHwu55jlX.jpg
  • 332
Hyundai Coupe 1.6, benzyna, 116 KM. Brał olej jak wściekły, spalanie w okolicy 7-8 litrów na 100 km, przynajmniej do momentu kiedy nie nadszedł czas na wymianę sondy lambda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawieszenie nie na polskie drogi ale jazda po nowych nawierzchniach to była czysta przyjemność ()
niekoniecznie milordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mozna bylo robic kurs na 3miechy przed 18 urodzinami i zdawac egzam po urodzinach

Jak sie mylę to można mnie wyprowadzić


@ruski_czoug: Mylisz się. Ja mówię o połowie lat '90. Wtedy normalnie mogłeś mieć prawo jazdy w wieku 17 lat. Ja mam wystawiony dokument w wieku 17 lat i 2 miesięcy.

PS. Jeszcze wcześniej można było robić od 16. roku życia
@Agemaker: ja mam jako pierwsze 307 HB 2.0 Hdi 2005 r. i przez 4 lata nic jakiegoś bardzo poważnego sie nie #!$%@? jeszcze. Kolejne auto też będzie francuskie, nie bede przepłacał za niemiecki znaczek z gorszym wyposazeniem i gorszym rocznikiem. Kupię pewnie C4 II, tyle ze w benzynie.
@Cisi kolega miał takiego, raz tylko miał awarię bo mercowi się nazistowskie czasy przypomniały i zaczął gazować pasażerów, ale pół godziny spawania po pijaku i było jak ta lala ( ͡º ͜ʖ͡º)