Wpis z mikrobloga

@dziurex: Co za bezsensowne porownanie, pytanie czy twoja gra w momencie prowadzenia nie rwia przeciwnika. Jesli jestes typem ktory zaczyna podawac tylko.po obronie i do bramkarza
, albo ogladasz powtorki zenujacych goli to sie nie dziw. Taka wlasnie zaleznosc zauwazylem grajac z osobami z polski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziurex @FinIshh: rofl, jak mam do zagrania 120 meczy w lidze weekendowej w 2 dni, to hello jak widzę że akurat jestem słabszy i jest 0-3 to rq i next

W. Sezonach głównie na takich marudzacych odołożę pada, odpale makro i sobie oglądaj powtórki, a ja idę do sklepu / się wysrac xD miej te 200 coinsow wincyj xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FinIshh: ale no kurla gdzie masz problem, jak przeciwnik wychodzi? Przecież to sytuacja win win, no chyba, że ktoś chamsko robi karnego w ostatniej minucie i wychodzi przy 0-0

I jakie marnowanie czasu??!!!!!??!? Jak jest całkowicie odwrotnie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziurex: no właśnie, ma być sportem czy esportem? Po drugie jak już tak porownalrs to porównaj sezony z c klasą, też się zdarzają walkowery itd, a ea eventy do właśnie realu itd

Ale dalej pomimo usilnych prób nie rozumiem co na tym tracisz że przeciwnik da rq i co traci przeciwnik wychodząc z przegrwnrgo na 99% meczu