Wpis z mikrobloga

Ty załatw by moja żona mogła swoje hormony kupić 20m od domu w aptece, a nie musiała samochodem #!$%@?ć na drugi koniec miasta. OK?


@lakukaracza_: nie jest to w mojej mocy niestety
zadzwoń do swojego prezydenta miasta, swojego posła - kogoś kto może ci pomóc
na wypoku raczej takiej pomocy nie znajdziesz
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: stary co jest z tobą nie tak? czemu nie jest do dla ciebie oczywiste, że można być katolem i być stukniętym, można być ateistą i być normalnym oraz na odwrót. czemu podpinasz pod wiarę mającą już 2000 tysiące lat randomowe wypowiedzi z internetu i robisz to z taką zajadłością?
  • Odpowiedz
@krzychkrzych: To moja krucjata. Tak długa jak katole będą wpieprzać się w moje życie, tak długo będę ich wyśmiewał. Zresztą już to tłumaczyłem dziesiątki razy. Kilka wpisów wyżej nawet trochę. Nie mam ochoty za każdym razem pisać elaboratu o tym.
  • Odpowiedz
Poza tym najpierw sam dostał w ryj, co go troche usprawiedliwia.


@lastro: trochę patologia w tej rodzinie. Co do pytania które zadał to chyba po prostu nie wie czy jak jebnął żonie to może iść do komunii xD

@lakukaracza_: pamiętam chyba wrzucałeś gdzieś fajne screeny z jakiegoś forum katolickiego o karmieniu piersią podczas stosunku, masz to może jeszcze?
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: ja chciałem też się pochwalić takim wyczynem, że ręki ani na żonę ani na dziecko nie podniosłem, ale chodzę co niedzielę wysłuchiwać tych wszystkich bredni w kościółku. Czasem mówią, że nie wolno bić kobiet, ale to jacyś liberałowie chyba.
  • Odpowiedz
@Lester_Burnham:

minales się z powołaniem. Nie chciałeś zostać księdzem? Serio pytam.


Babcia chciała bym został, zawsze mówiła:
"Ksiądz w rodzinie to cała rodzina zbawiona będzie"
Księdzem nie chciałem, nauczycielem chciałem, ale moja choroba mi nie pozwala niestety już uczyć w szkole. Chyba dlatego tak bardzo triggeruje mnie brak u was (uogólniam wiem, ale chodzi o całe młode pokolenie, w sumie nawet nie wiem czy do niego należysz) takiej, nie wiem, ciekawości?
  • Odpowiedz