Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_ ale ten wpis jest tak prawdziwy jak ten z madką co jej dziecko zaszczepili i pytała jak w domowych warunkach zrobić transfuzję krwi... można się pośmiać, ale to żart tylko. Poczytaj lub pooglądam jaką pozycję miały kobiety w czasach przed Chrystusem, albo w izolowanych kulturach jak Japonia i pod tym względem chrześcijaństwo wprowadziło pewne wartości, które teraz uznajemy za oczywiste, chyba, że ktoś wychował się w patologicznej rodzinie, co niestety się
  • Odpowiedz
@lubie_jablka: Co mnie obchodzi prawdziwość tego wpisu? Ja tu tylko czekam na katoli do orania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PajonkPafnucy: Nie zakładam żadnych kont. Ten wpis zrobiłem miesiąc temu i czekałem tyle? A inne z tego forum co wrzucałem nawet kilka lat miały. Może weryfikuj fakty zanim kogoś oskarżysz?
  • Odpowiedz
Czasem mam wrazenie, ze katolicy sa pozbawieni empatii i moralnosci... a proteza tego jest wlasie spis uczynkow grzesznych... Jak to funkcjonuje w prawdziwym zyciu? Mniej wiecej tak jak nieruchoma, plastikowa proteza reki...


@pk347: jak kibole, najpierw zdemolują miasto i pobiją parę przypadkowych osób, a potem w ramach zadośćuczynienia pomalują pokój w szpitalu.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: bo nie idzie mi w parze że zagorzały gimboateista penetruje rozmowy wierzących by wyszukać jakieś wypowiedzi, zwyczajnie szkoda czasu i efekt niepewny, lepiej założyć konto i napisać to co chce się znaleźć.
Przecież 90% podobnych wrzutek to fejki a że wierzę w ludzkie umiejętności i wiem że macie na tyle możliwości bo przecież trzeba tylko napisać jakieś bzdury( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ColdMary6100:

Żona śpi, dzieci wyjechane to jestem niegrzeczny. Oranie katoli to tak jakbym Sebiksa pobił pod monopolowym - istne katharsis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@lakukaracza_: Najgorsze jest to, że sam jesteś odbiciem takiego katola z którego toczysz bekę, tylko że z innymi poglądami. Tacy właśnie ludzie odpowiadają za samobójcze zamachy, krucjaty, prześladowania innych. Ot wiara w swoją wyjątkowość, nieomylność a do tego misje nawracania innych. I
  • Odpowiedz