Wpis z mikrobloga

I jak tam trzymacie dietę, robicie formę na lato? Bo ja jak najbardziej, poniżej jeden z moich fit obiadków.

Mój typowy obiad (jeden z dwóch dziennie), akurat tutaj z grilla, talerz też xxl bo na zwykłych talerzach żarcie mi się nie mieści.

200g ryżu, ~350g kurczaka, ~100g boczku, ~150g kiełbasy, grillowane warzywa + oliwa, do tego sosy i szklanka soku

B 139,8 W 210,8 T 105,4
kcal 2370,0

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #strongaf
IntruderXXL - I jak tam trzymacie dietę, robicie formę na lato? Bo ja jak najbardziej...

źródło: comment_Pa6fGFJuElfw2IpKFewzVn5nfb02DKwL.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@HipopotamEscobara: Aha w takim sensie, ja akurat jestem wszystkożerny, uwielbiam mięso, ale także codziennie z wielkim smakiem jem 1-2 miski warzyw, czy np przeróżne makarony z warzywami ala włoskie, świetna sprawa. Tak sobie myślę to mam naprawdę fajnie zbilansowaną dietę, bo jem właściwie wszystko heh
  • Odpowiedz
No bo Twoich posiłkach, które pokazujesz, to pewnie, że zbilansowana. I zdrowsza niż większości społeczenstwa. Ale wkurza mnie to, że nie mogę się sama przekonać do mięsa :( I to nie kwestia tego, że biedne zwierzątka... tylko jakoś mnie mierzi, że to mięsień. :(
  • Odpowiedz
tylko jakoś mnie mierzi, że to mięsień. :(

@HipopotamEscobara: Z takim problemem to ci nie pomogę.

Jakim cudem się regenerujesz przy tylu treningach tygodniowo


@MrDarkenRahl: Do tego robie 2 razy w tygodniu 1rep maxy intensywność 100%+, i tak tydzień w tydzień :) To wszystko jest kwestią wiedzy, odpowiedniego programowania i autoregulacji. Organizm potrafi znieść O WIELE więcej niż się wydaje.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL bierzesz jakieś suple alno śmieci jakieś czy po prostu ćwiczysz i masz diete?
Szczerze mówiąc wyglądasz zajebiscie jeżeli chodzi o masę i mięśnie, tera jest #!$%@? moda na wygląd kulturysty z Auschwitz XD jak widzę takich typów to kisne XD. Ty wyglądasz zdrowo i tak powinno się wyglądać, a nie #!$%@? jak #!$%@? chucherko na strzała, jak Ci wszyscy z siłowni XD
  • Odpowiedz
@korni007: Spoko dzięki, wiesz agresywna masa i te sprawy, taki efekt uboczny żarcia i ciężkiego treningu. Już pisałem nie raz że żadnego dopingu jeszcze nie brałem.. Suplementacja jak najbardziej, kofeina, kreatyna itd.
  • Odpowiedz