Wpis z mikrobloga

Wiecie co na prawdę czyni Was przegrywami? Nie to, że nie macie chłopaka/dziewczyny. Tylko to, że wydaje Wam się, że bez tego jesteście nikim i wszystko temu podporządkowujecie. Chodzicie na siłownie, kupujecie nowe ciuchy i próbujecie się jakoś ogarnąć nie dlatego by lepiej się ze sobą czuć, tylko by spodobać się jakiejś choćby jednej dziewczynie, która zechce z Wami być. Życie można ciekawiej spędzić niż na szukaniu partnera na życie. Nic dziwnego, że kobiety Wami gardzą, skoro jedynym Waszym celem w życiu jest zdobycie dziewczyny i przestanie być prawiczkiem. Korzystajcie z tego co macie, podróżujcie, poznawajcie ludzi (nie muszą to być kobiety), rozwijajcie swoje hobby. Jak nie macie co z pieniędzmi zrobić to oddajcie potrzebującym.
https://www.youtube.com/watch?v=-vZXgApsPCQ
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #tfwnobf
  • 131
  • Odpowiedz
@Lysy_i_slepy: Takich przegrywów jak ja, jest setki i pisze to w imię dobrego swojego imienia i innych. Ja przynajmniej nie żyje w zakłamaniu i będę do usranej śmierci pisać to, o czym myślę. A tak poza tym to zacytuje coś ''Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą''
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Bo prawda zawsze wygrywa, a najbardziej badania naukowe, a normictwo tego nie chce zrozumieć i woli udzielać chore rady, bo nigdy nie byli w takiej sytuacji jak my, przegrywy
  • Odpowiedz
@TaoHosts: > Możesz być łatwo akceptowalna przez ludzi, ale jak ktoś ma więcej charyzmy od Ciebie i jest tym jak nazwałaś "idiotą", to nie podskoczysz.
Oni nie byli idiotami, bo mieli więcej charyzmy. Tylko byli bez szacunku do innych, itp. Jak ma się 20+ lat to grupy tak nie wyglądają, że podąża się za najbardziej wyszczekanym kolegą. Przynajmniej w moim otoczeniu.
Poza tym jest nie tylko szkoła, młodzi ludzie mają
  • Odpowiedz
Mogę mieć tylko nadzieję, że większą dawkę tego można znieść tak samo.


@DragonCyclopWizard:
emmm...
To jest zależne od osoby ale nie. Mieć jedna osobą której można się pożalić z trudności dnia codziennego, nie wiem wysłać śmiesznego memsa a nie mieć... to różnica
  • Odpowiedz
@Piasqun: dla was wszystko co nie rucha karyn na disko jest beta-cuckiem. Tak naprawdę bycie betą dla przegrywów najczęściej oznacza wiedzenie szczęśliwego stabilnego życia.

Wy mieliście przełknąć czerwoną pastylkę a nie #!$%@?ć je jak cukierki.
  • Odpowiedz
Życie można ciekawiej spędzić niż na szukaniu partnera na życie.

Nie chcąc nikomu też ubliżać, ale co ciekawego może w życiu zrobić osoba, która nie jest w stanie nawet znaleźć sobie partnera? Poleciłabyś osobie nie potrafiącej sobie zasznurować buta wyprawę na koniec świata? To chyba nie tak działa.
@agus123123:
  • Odpowiedz
@agus123123: Z tego co czytałem to większość przegrywów mieszka z matką na bezrobociu w okolicach Podkarpacia. Jakoś wątpię czy znajdą twoją radę użyteczną xD

Żyć ciekawie to przy odpowiednim pułapie zarobków to nie jest problem. Jeszcze jedna rzecz z którą się nie zgodzę, wszystkie statystki są bezlitosne. Osoby samotne są mniej szczęśliwe od tych żyjących w parach. Człowiek jest zwierzęciem stadnym, pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Albo kontakty z
  • Odpowiedz
@DragonCyclopWizard: nie twierdzę że jesteś. To było tl;dr Ja wiem, że mało kto miał w życiu pełny pakiet doświadczeń. Po prostu to jest eksponenta im więcej brakuje tym gorzej. O tym się zapomina bo to dla wielu jest oczywiste. Jak niektórzy piszą "każdy ma jakichś znajomych". Nie każdy.

Mam otwarte
  • Odpowiedz
@Flypho: Tak bardzo źle myślisz o tych ludziach? Brak zdolności wiązania się z drugą osobą czy trudności w nawiązywaniu kontaktów nie wiąże się z brakiem zainteresowań.
  • Odpowiedz