Wpis z mikrobloga

Wiecie co na prawdę czyni Was przegrywami? Nie to, że nie macie chłopaka/dziewczyny. Tylko to, że wydaje Wam się, że bez tego jesteście nikim i wszystko temu podporządkowujecie. Chodzicie na siłownie, kupujecie nowe ciuchy i próbujecie się jakoś ogarnąć nie dlatego by lepiej się ze sobą czuć, tylko by spodobać się jakiejś choćby jednej dziewczynie, która zechce z Wami być. Życie można ciekawiej spędzić niż na szukaniu partnera na życie. Nic dziwnego, że kobiety Wami gardzą, skoro jedynym Waszym celem w życiu jest zdobycie dziewczyny i przestanie być prawiczkiem. Korzystajcie z tego co macie, podróżujcie, poznawajcie ludzi (nie muszą to być kobiety), rozwijajcie swoje hobby. Jak nie macie co z pieniędzmi zrobić to oddajcie potrzebującym.
https://www.youtube.com/watch?v=-vZXgApsPCQ
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #tfwnobf
  • 131
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: To niech wyprowadzą się z domu i znajdą pacę. Jakąkolwiek, bo jakiejkolwiek nie brakuje. Wspomniany przeze mnie wcześniej znajomy wyprowadził się z domu, w którym nie było za dobrze. Nie poszedł na studia. Co jakiś czas pracuje za granicą i tak opłaca podróże. Można? Można.
  • Odpowiedz
@agus123123: Oczywiście, że można tylko widzisz, ja jak mnie najczarniejsza depresja złapała to właśnie wyjechałem za granicę, zmieniłem otoczenie. Tak robi powiedzmy z 5% ludzi których depresja dotyka, większość zamyka się w czterech ścianach i rozpacza nad jakimiś pierdołami które wymagają od niego czegoś więcej niż siedzenie w czterech ścianach. Ty dajesz radę dla, pozwolę sobie użyć wykopowego slangu, chada który z jakiegoś powodu ma okres przegrywu. Zaś te wykopowe
  • Odpowiedz
@agus123123: Tak samo ty nie znasz mnie ani nie wiesz jaką miałem przeszłość xD Ale podejrzewam, że nie żył w zapadłej wiosce circa 4 mieszkańców tylko miał szkołę życia podobną do mnie, typu awantura dzień w dzień. Trudno to sobie wyobrazić ale można mieć gorszą rodzinę od takiej która dzień w dzień awanturuje się i ciebie poniża.

Super argument bulwo, get rekt.
  • Odpowiedz
@agus123123 większość tych osób ma na 100% problemy natury psychicznej (to widać). Zamiast dawać im cel he he bardziej cieszę się z tego, że są samotninz racji tego, że nie robia syfu innym w życiu. Nim nie zrobią coś z sobą niech gniją w przegrywie i piszą szajs na Mirko
  • Odpowiedz
@agus123123: nie chce psuć przekazu ale takich postów jak twój było już pełno, i mimo szczerych chęci i dobrych rad oni zawsze wszystko zdeflektują i będą powtarzać swoje wyuczone przegrywowe regułki nazywając Cię jednocześnie normikiem który nie zna się na ludziach jego pokroju, to nie ma sensu ()
  • Odpowiedz
Tak bardzo źle myślisz o tych ludziach? Brak zdolności wiązania się z drugą osobą czy trudności w nawiązywaniu kontaktów nie wiąże się z brakiem zainteresowań.


@agus123123:
Ja jestem zdania, że trzeba wspinać się po drabinie możliwości szczebel po szczeblu. Pominięcie jednego może się skończyć fatalnie. Wg mnie nie można sobie po prostu odpuścić i robić swoje robiąc dobrą minę do złej gry. Wszystko musi się odbywać po kolei.
  • Odpowiedz