Wpis z mikrobloga

Wiecie co na prawdę czyni Was przegrywami? Nie to, że nie macie chłopaka/dziewczyny. Tylko to, że wydaje Wam się, że bez tego jesteście nikim i wszystko temu podporządkowujecie. Chodzicie na siłownie, kupujecie nowe ciuchy i próbujecie się jakoś ogarnąć nie dlatego by lepiej się ze sobą czuć, tylko by spodobać się jakiejś choćby jednej dziewczynie, która zechce z Wami być. Życie można ciekawiej spędzić niż na szukaniu partnera na życie. Nic dziwnego, że kobiety Wami gardzą, skoro jedynym Waszym celem w życiu jest zdobycie dziewczyny i przestanie być prawiczkiem. Korzystajcie z tego co macie, podróżujcie, poznawajcie ludzi (nie muszą to być kobiety), rozwijajcie swoje hobby. Jak nie macie co z pieniędzmi zrobić to oddajcie potrzebującym.
https://www.youtube.com/watch?v=-vZXgApsPCQ
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #tfwnobf
  • 131
  • Odpowiedz
@agus123123: nie tyle fajnie. To nasz biologiczny imperatyw. Poza jednostkami wybitnie odmiennymi nie możesz w pełni szczęśliwie żyć bez przyjaciół do których możesz się odezwać; bez ukochanej/ego która jest wsparciem i buforem emocjonalnym; po pewnym wieku bez dzieci których wychowanie na pełnoprawnych ludzi stanie się twoim całym światem.
Tak, można tego nie chcieć, ale mówić przegrywom że czemu niby tak im potrzeba partnerki, to jak mówić osobie bezpłodnej czego ryczy,
  • Odpowiedz
@Piasqun: To masz w swoim otoczeniu złe osoby. Szukaj takich i otaczaj się takimi, którzy chcą dla Ciebie dobra. To oczywiście nie jest łatwe, bo sam wychodzisz na tę "złą" osobę.
  • Odpowiedz
@agus123123: Od kiedy ktoś dla przegrywa i #!$%@? genetycznego chce dobra? jak nawet tutaj na wypoku wszyscy mną gardzą? Nawet w domu rodzinnym rodzice przyznali mi, że jestem śmieciem bez żadnych perspektyw i wykształcenia wyższego.
  • Odpowiedz
@agus123123: Zawsze mnie ciekawi, czemu dla #przegryw kobieta jest jakimś remedium na wszystko. Nie powinno się szukać rozwiązania swoich problemów w innej osobie, tylko najpierw pokonać je samemu. Jeśli dla przegryw jego wartość i samopoczucie zależą od różowej, to stworzą oni toksyczne związki przez wysoką zależność od niej. Bez sensu. Są gorsze rzeczy od bycia samotnym
  • Odpowiedz
@agus123123: nie pisałem nic podobnego. Ale ciężko jest się nie skupiać na ogromnej dziurze w swoim sercu. Najlepiej jest przenosić uwagę, nie masz partnera to poświęcasz czas przyjaciołom./ Ale przegrywy nie mają i tego.

Po prostu tłumaczę ci skąd bierze sie ten opór.
Są ludzie którzy w ogóle nie potrzebują partnera. Wiadomo, że nie trzeba się na tym skupiać.
  • Odpowiedz
@Piasqun: Lubisz te swoje hasełka, co? Powtarzanie ich sprawia, że czujesz się zwolniony z wszelkich prób? Albo osładzasz sobie nimi porażkę, gdy, ojej, znów nie wyjdzie?
Mam pw otwarte jak nie masz eznajomych. Nie jestem różową której pewnie szukasz, ale zawsze mogę porozmawiać;)
  • Odpowiedz
Jest znieczulica społeczna i nikogo nie obchodzi cudzy los. Takie są prawa natury, że słabszy osobnik musi wyginąć, aby ustąpić silniejszemu.


@Piasqun: Odstaw czytanie tagu #przegryw na jakiś czas, dobrze Ci radzę. Bywam tu od czasu do czasu i widzę jak to musi ryć banię. Nikt nie chce by "słabsze jednostki" wyginęły, tak naprawdę większość ludzi obchodzi tylko ich najbliższe grono, reszcie nie życzą źle bo reszta ich
  • Odpowiedz
@Piasqun: Ciebie samego nie obchodzi cudzy los, a Ty też tworzysz społeczeństwo. Wszyscy je tworzymy. Każdy z nas dokłada cegłę #!$%@? i potem się dziwi czemu nikogo nas los nie obchodzi i jest tak źle.
  • Odpowiedz
Nie powinno się szukać rozwiązania swoich problemów w innej osobie


@DragonCyclopWizard: próbuj to wytłumaczyć osobie która uważa, że jej największym problemem jest brak takiej osoby xD Konflikt logiczny.

Są gorsze rzeczy od bycia samotnym

To wie się jeżeli stały ci sie te rzeczy. Zamarzając nie umiesz sobie wyobrazić upału 40 stopni. Najedzonym nie rozumiesz jak może wyglądać śmierć
  • Odpowiedz
@DragonCyclopWizard: Ja tylko pisze prawdę i na podstawie dowodów naukowych. Niestety, ale my od zwierząt niewiele się różnimy, no może oprócz inteligencji, natomiast zachowanie, rozmnażanie jest takie same i feromon u nas to jest atrakcyjny wygląd. Jak ktoś jest z wyglądu 0/10, to jest skazany na zagładę i takie są prawa natury. Można oszukać naturę kasą, ale nie każdy jest milionerem.
  • Odpowiedz
@agus123123:

To masz w swoim otoczeniu złe osoby. Szukaj takich i otaczaj się takimi, którzy chcą dla Ciebie dobra. To oczywiście nie jest łatwe, bo sam wychodzisz na tę "złą" osobę.


Tutaj popłynęłaś i to
  • Odpowiedz